reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy owulacji

Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
4
Witajcie , jestem tutaj nowa. Mam pytanie okres zaczął mi się 26 stycznia , od 6 lutego mialam taki sluz ciagnący przezroczysty oraz uczucie mokrości, temperatura skoczyla mi 10 lutego o 3 kreski, pojawił się ból w jajniku a wczoraj za to pojawil mi się sluz taki galaretowaty i bardzo mała ilość czy owulacje mialam 6 lutego czy wczoraj a moze bede miala? Uczucie klucia w jajnika lekkie mam ciagle. Przez te dni przytulalam sie z mężem:).
 
reklama
Od jak dawna mierzysz temperaturę? Ta metoda się sprawdza tylko wtedy, kiedy restrykcyjnie przestrzega się jej zasad i mierzy się temperaturę od dłuższego czasu, żeby mieć porównanie.
Zainwestuj w testy owulacyjne i będziesz wiedzieć, kiedy "to już" :)
 
Testy owulacyjne zrobiłam w niedziele, ale rano ( podobno nie robi się rano) i wyszły 2 mocne kreski, nastepny test zrobiłam we wtorek wieczorem i wyszła już jedna ciemna, druga jaśniejsza.
 
Jeśli wyszły ci 2 mocne kreski nawet z rannego moczu to masz pewność że w niedziele miałaś owulacje a najpewniej w ciągu 24 godzin czyli mógł być tez poniedziałek
 
Ja nie robie testow ani nie moerze temperatury za to mam taki bo ze zawsze wiem kiedy mam owulacje. Ostatnio przytulalismy sie 18 listopada i mowi ze chyba owulacja jest tydzien wczesniej bo mnie brzuch boli a 19 bylo bardzo duzo sluzu. Jak poszlam 22 na wizyte to mi Pani doktor potwierdzila ze juz po owulacji..... Jestem juz w 15 tyg ciazy i jeszcze bedzie chlopak wiec wstrzelilismy sie idealnie.
 
Testy owulacyjne zrobiłam w niedziele, ale rano ( podobno nie robi się rano) i wyszły 2 mocne kreski, nastepny test zrobiłam we wtorek wieczorem i wyszła już jedna ciemna, druga jaśniejsza.
Hej.ja mam podobna sytuacje,zauwazylam sluz w zeszlym tyg. owu test byl pozytywny dopiero w niedziele,brzuch bolal bardzo okresowo ale brak skoku az do dzisiaj,wiec w sumie z 4-5 dni od owu testu.sluz tez mialam wczoraj plodny.zgupialam,zastanawiam sie czy organizm sie dwa razy nie przygotowywal do owu?
 
Hej.ja mam podobna sytuacje,zauwazylam sluz w zeszlym tyg. owu test byl pozytywny dopiero w niedziele,brzuch bolal bardzo okresowo ale brak skoku az do dzisiaj,wiec w sumie z 4-5 dni od owu testu.sluz tez mialam wczoraj plodny.zgupialam,zastanawiam sie czy organizm sie dwa razy nie przygotowywal do owu?
Mozliwe, czasem jest kilka podejść do owulacji.
Dopiero po skoku, jesli spełnia warunki ( 6 niższych i 3 wyższe) mozna byc pewnym ze nie bedzie kolejnego podejścia do owulacji
 
Tzn ze wyzsza temp ma sie utrzymac 3 dni pod rzad?
[/QUOTE
Chyba ze jedna jest troche niższa to minimum 4 dni. To np moj wykres: image.jpeg
i te wyższe temperatury utrzymują sie do okresu. Jesli jest ich min 21 tooznacza ciaze, jesli opadną i nastąpi krwawienie to cały cykl zaczyna sie od nowa.
Oczywiście te wyższe oznacza sie po dniach ze śluzem.
Wiec może byc kilka dni ze śluzem, pózniej sucho a temperatury dalej niskie, wtedy czeka sie na następne dni ze śluzem bo do owulacji jeszcze nie doszło. I czasem ten czas jest bardzo długi a czasem krotki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam pytanie, gdyż mam objawy ciąży ( nudności, większe bolące piersi, często oddaje mocz) ale testy wyszły negatywne i dzisiaj zrobiłam hcg i wynik jest <2,3 i co może znaczyć jak miesiąc temu robiła i miałam 1,2 . Czy możliwe jest , że jestem w ciąży a to tak powoli rośnie?
 
Do góry