reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, A minęły już wam mdłości? Ja nie miałam jakiś strasznych ale do tej pory męczy mnie takie hmmm...zatykanie :D jakby chciało mi się odbić ale nie mogło. Najczęściej po jedzeniu. To dość męczące bo przy tym nie jest mi za dobrze.
 
Dziewczyny, A minęły już wam mdłości? Ja nie miałam jakiś strasznych ale do tej pory męczy mnie takie hmmm...zatykanie :D jakby chciało mi się odbić ale nie mogło. Najczęściej po jedzeniu. To dość męczące bo przy tym nie jest mi za dobrze.

Mi na szczęście minęły . Tylko senność nadal została [emoji2]
 
Dziewczyny, A minęły już wam mdłości? Ja nie miałam jakiś strasznych ale do tej pory męczy mnie takie hmmm...zatykanie :D jakby chciało mi się odbić ale nie mogło. Najczęściej po jedzeniu. To dość męczące bo przy tym nie jest mi za dobrze.
Mnie na szczęście to ominęło :D wszystkie inne objawy zaliczyłam prucz mdłości :)
 
reklama
Dziewczyny co używacie na bol piersi ? Dziś okropnie bolą...
Nawet mi nie przyszło do głowy, że jakoś można ten ból z zmniejszyć[emoji6]Ale u mnie jest znośnie[emoji6]
Dziewczyny, A minęły już wam mdłości? Ja nie miałam jakiś strasznych ale do tej pory męczy mnie takie hmmm...zatykanie :D jakby chciało mi się odbić ale nie mogło. Najczęściej po jedzeniu. To dość męczące bo przy tym nie jest mi za dobrze.
Ja piłam coś gazowanego by się odbijało, pepsi albo woda[emoji6]
 
Do góry