reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol podbrzusza w 17dc

Justikkk26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
29
Witam kobietki w ten szczególny dzień i życzę Wam wszystkim i sobie żebyśmy zawsze były piękne i młode 😊
Dziewczyny pomozcie 🙏
Cykle 26 dniowe. Od 1.5 cyklu biorę bromergon na obniżenie Prolaktyny. Stosunek 8 i 10 dc. Od wczoraj 17 dc mam bole podbrzusza jak na miesięczke przychodzące na krzyż tak na zmianę...
Wszędzie czytam że (ewentualna) implantacja tak nie boli. Powiedzcie mi czy ktoras tak miała i okazało się że jest w ciąży?
 
reklama
Ja przy bromergonu , w 3 cyklu zaszlam w ciążę, ale może to jednak ból owulacyjny? Ja go biorac miałam jak w zegarku 28dc
 
Owulacje za zwyczaj mam wcześniej bo przez kilka cykli stosowalam testy owulacyjne, teraz niestety nie robiłam testu ale czułam ok 12 dc klucie jajnika. Powiedz mi jeszcze jak Już zaszlas w ciąże to odstawiłas bromergon i zaczęłaś przyjmować progesteron? Jak to wyglądało? Jestem ciekawa na przyszłość 😉
 
Owulacje za zwyczaj mam wcześniej bo przez kilka cykli stosowalam testy owulacyjne, teraz niestety nie robiłam testu ale czułam ok 12 dc klucie jajnika. Powiedz mi jeszcze jak Już zaszlas w ciąże to odstawiłas bromergon i zaczęłaś przyjmować progesteron? Jak to wyglądało? Jestem ciekawa na przyszłość 😉
Mój lekarz kazał od razu ,w dniu @której nie było odstawic, u mnie akurat ciąża się źle zakończyła, nie wiem czy dlatego, że zrobiłam test ,tydzień po planowanej @ i brał a bromergon, czy to zbieg okoliczności, ale w zdrowa ciążę zaszlam po pół roku ,i wtedy od razu brałam duphaston i luteine
 
Właśnie dużo jest wersji jak lepiej zrobić z tym nieszczęsnym bromergonem... przykro mi z powodu Twojej ciąży ale gratuluję kolejnej😉 dzięki za odpowiedź
 
Do góry