reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy nie ciaza 🤔

Dołączył(a)
10 Marzec 2020
Postów
5
Czesc dziewczynki. Nigdy nie korzystalam z takich forum ale tak mam namieszane w glowie ze musialam sie poradzić. O dzidzie staramy sie od kwietnia 2019r oczywiście bez skutku. Moje cykle sa różne mniej wiecej 29-33. Dzis przypada 39 dzien cylku. Przez caly okres przed owylulacja i po owulacji byly zbliżenia codziennie. Miesiaczka powinna przyjść 4 marca ale oczywiście nie przyszła do dzis. Generalnie nie przejmowała bym sie tym i czekala na nią myslac ze sie spóźni wiecej niz powinna ale od 5 marca przez 3 dni mialam plamienia w ilościach znikomych a dodam ze mam niesamowicie obfite i dlugie miesiączki. Robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny. Robilam tez wczoraj i znow ta sama sytuacja tyle ze te testy nie byly z rannego moczu. Moje samopoczucie jest straszne od tygodnia... Ucisk brzucha jak bym miała okres, bol piersi które nigdy nie bolaly, bol miesni i bol glowy... Zastanawia mnie czy mogla by przesunąć sie owulacja i doszlo do zapłodnienia tylko w późniejszym czasie.. Nie mam zadnych torbieli ani innych rzeczy bo nie dawno bylam u ginekologa.
Jakie jest wasze zdanie? Pozdrawiam
 
reklama
ja tez mialam kiedys ledwo widoczna kreska ze jechalam kolezance pokazywac i sama niewiedzial czy jest czy nie jest ale zrobilam beta hcg ktore bylo 9.91 a testy pokazuja od czulosci 10 te najczulsze. Dzis ten moj test ma 2 lata i wlasnie mnie koie nogami. Naprawde jezeli chcesz miec pewność i niezadreczac sie to zrob badanie nie jest drogie a daje odpowiedz
 
ja tez mialam kiedys ledwo widoczna kreska ze jechalam kolezance pokazywac i sama niewiedzial czy jest czy nie jest ale zrobilam beta hcg ktore bylo 9.91 a testy pokazuja od czulosci 10 te najczulsze. Dzis ten moj test ma 2 lata i wlasnie mnie koie nogami. Naprawde jezeli chcesz miec pewność i niezadreczac sie to zrob badanie nie jest drogie a daje odpowiedz
Gdyby nie te plamienia to w ogóle bym sobie tym glowy nie zajmowała 🙄
 
Tez teraz mialam plamienie inplantacyjne....myslalam ze to okres sie zaczyna ale jednak bylo to jeden dzien i minelo a okres sie nie pojawil. Dzis 17t5d
Przynajmniej masz jasna sytuację. Ja jezeli to nie ciaza to nir wiem o co chodzi
Bardzo dobrze znam swoj organizm i takie sytuacje nigdy nie mialy miejsca. Oprocz tego czuję sie ja tykająca bomba ktora chce wybuchnąć 🤯
 
reklama
Kurcze chyba tak tez bede musiala zrobić. Myslalam ze moze wiecej osob mialo podobna sytuacje. Ja to musze miec zawsze inaczej i nic prosto 🤷‍♀️😃
 
Do góry