reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja nie daję rady z jednym, trudno mi coś ogarnąć, już nie mówiąc o tym, że siebie zaniedbałam, a Ty musisz rozdzielić ten czas na dwójkę. Dziewczyny, które macie więcej dzieci niż ja, podziwiam Was, jesteście dla mnie wielkie👍👍
Kochana... przestajesz się przejmować ;) no cóż na pewno to ostatnie będzie najbardziej zaradne :)
 
Z tą krtanią nie wiem czy dobrze to interpretuję że to taki dźwięk jak u nas ale to mleko mu się cofa. Wygląda jak bezdech. Boję się tych sytuacji. Najczęściej jak nie odbije.
 
@ Cookie - u mnie tez córa w domu, łącze sie w bólu ;) chociaz moja ma 3.5 roku to nie mamy jeszcze szczesliwie zajec ale i tak jest ciezko bo potrzebuje duzo uwagi a ja nie za czesto jestem jej w stanie ja zapewnic bo maly jest dosc absorbujacy. Jakos damy rade🙈🙉🙊
Niech ten wirus szybko zniknie!
@natusia.mamusia86 z dwojka paradoksalnie jest łatwiej jesli chodzi o ogarniecie bo juz sie tak czlowiek nad wszystkim nie roztrzasa i nie doszukuje problemow tak bardzo jak przy pierwszym ;)
@Dorapuszkin czasem też tak mam z tym uczuciem braku mleka, to chyba normalne, staram sie nie zwracac na to uwagi ;)
Dziewczyny czy w ktorejs z Was szczepionka sie tak babrze, nam sie zrobil jakis bombelek z ropa ktory pękł 🤔
U nas ostatnie kilka dni znow placzliwe. Moze skok, bo od wczoraj troche sie inaczek zachowuje, podnosi lepiej glowke, dlugo sie interesuje zabawkami powieszonymi na drążku itp...
 
@alible nie chcę mieszać ale mój starszy jak miał 6mcy tak wyglądała wysypka po 3dniówce mam fotkę b.podobną. ale była temp. wysoka. A ten mały ma takie na buzi. To trądzik niemowlęcy. Brzuch i reszta ok.
@Darapuszkin ja mam wieczorami kryzysy. Ojciec musi wtedy bawić wciskając smoka bo nie lubi a ja muszę szklanę Czystej... ;) wody się napić, porządnie zjeść i najlepiej do tego kubas bawarki. I odpocząć. To pokarm wraca.
@Cookie_ u nas takie śmieszne przelewanie. Aż myślałam by mu badać isg brzucha. Fajnie że Was mam :)
Tylko przy trzydniowce to wlasnie 3 dni goraczki i wtedy dopiero te krostki wiec raczej nie to 🤔
 
Tylko przy trzydniowce to wlasnie 3 dni goraczki i wtedy dopiero te krostki wiec raczej nie to 🤔
Temperature mierzę codziennie i gorączki nie było. Teraz to się wysypało do góry, czyli mała ma za uszami i na szyi. Jutro będę dzwonic do tego pediatry znowu to może nam pozwoli przyjechać do przychodni (chociaż przy tym co się dzieje to bardzo się boję). Dodatkowo od wczoraj wieczorem zieloną kupę mamy 😔

@Ane20.02.20 ja karmię na leżąco ale wtedy jak mała się naje i nie zaśnie od razu to mam wrażenie że prawie wszystko ulewa.

@Cookie_ jak Twoje nakładki nursicare? Jest poprawa?
 
Temperature mierzę codziennie i gorączki nie było. Teraz to się wysypało do góry, czyli mała ma za uszami i na szyi. Jutro będę dzwonic do tego pediatry znowu to może nam pozwoli przyjechać do przychodni (chociaż przy tym co się dzieje to bardzo się boję). Dodatkowo od wczoraj wieczorem zieloną kupę mamy 😔

@Ane20.02.20 ja karmię na leżąco ale wtedy jak mała się naje i nie zaśnie od razu to mam wrażenie że prawie wszystko ulewa.

@Cookie_ jak Twoje nakładki nursicare? Jest poprawa?
Hafija ma na blogu wpis o kupach 😂 zobacz sobie, moze Ci pomoze.
Hmm a zmienialas ostatnio proszek albo ubraliscie jakies nowe ciuszki/ pieluchy?
Najlepiej do przychodni teraz nie chodzic, moze bedziesz mogla tez zdalnie sie lekarza poradzic? Wyslac mu zdjecie czy cos
 
reklama
@ Cookie - u mnie tez córa w domu, łącze sie w bólu ;) chociaz moja ma 3.5 roku to nie mamy jeszcze szczesliwie zajec ale i tak jest ciezko bo potrzebuje duzo uwagi a ja nie za czesto jestem jej w stanie ja zapewnic bo maly jest dosc absorbujacy. Jakos damy rade🙈🙉🙊
Niech ten wirus szybko zniknie!
@natusia.mamusia86 z dwojka paradoksalnie jest łatwiej jesli chodzi o ogarniecie bo juz sie tak czlowiek nad wszystkim nie roztrzasa i nie doszukuje problemow tak bardzo jak przy pierwszym ;)
@Dorapuszkin czasem też tak mam z tym uczuciem braku mleka, to chyba normalne, staram sie nie zwracac na to uwagi ;)
Dziewczyny czy w ktorejs z Was szczepionka sie tak babrze, nam sie zrobil jakis bombelek z ropa ktory pękł 🤔
U nas ostatnie kilka dni znow placzliwe. Moze skok, bo od wczoraj troche sie inaczek zachowuje, podnosi lepiej glowke, dlugo sie interesuje zabawkami powieszonymi na drążku itp...
U nas też nic się nie dzieję, na razie...w szpitalu mówili, że tak to może wyglądać, czyli babel z ropą.
 
Do góry