reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Jest ale powiem szczerze że trzeba to wszytsko sobie poukładać w głowie i o tym nie myslec choć wiem że to ciężkie ale lepiej się nie nastwiac bo rozczatownia bywają bolesne... Jeśli nic z tego nie będzie to mam kolejna receptę na clo.... Jak narazie pobolewa mnie brzuch jak na okres ale to za wcześnie bo cykle mam 28 dniwe i do tego okresu to daleko.
 
Jest ale powiem szczerze że trzeba to wszytsko sobie poukładać w głowie i o tym nie myslec choć wiem że to ciężkie ale lepiej się nie nastwiac bo rozczatownia bywają bolesne... Jeśli nic z tego nie będzie to mam kolejna receptę na clo.... Jak narazie pobolewa mnie brzuch jak na okres ale to za wcześnie bo cykle mam 28 dniwe i do tego okresu to daleko.

Mam nadzieje, że jednak Ci się uda i zobaczysz swoje upragnione dwie kreseczki :) Niech Ci szybko mija teraz ten czas ;)

Ja pierwszy cykl po CLO i właśnie wyjadłam ostatnią dawkę. Nie nastawiam się również, bo może nawet monitoringu nie będzie... i cykl na straty pójdzie ah :hmm: Takie to życie już jest.
 
U mnie pierwszy cykl z clo poszedł na straty... To mój drugi cykl z clo plus pregnyl który pierwszy raz dostałam. Nie martw się Kochana głowa do góry 😀 trzymam za nas kciuki i oby to się udalo w tym cyklu.
 
Dziś mam 11 dc i po CLO mam 2 pęcherzyki po 25 cm. Endo troche za cienke bo jedynie 7,5 mm :( No i z uwagi na jeden niedrożny jajowód... trochę sie boje teraz starać...

Pewnie odpuszcze temat na ten cykl - znów. 3 cykl idzie na straty...
 
Powiem Ci szczerze że sama mam obawy patrząc na to co się teraz dzieje.... Ja mam aktualnie 17 dc i jestem 8 dni po Pregnylu. Brzuch mnie pobolewa jak na miesiączke a czasami kłuje ale ja się nie nastwiam bo ostatnio też mnie bolał brzuch choć to był inny ból niż ten co jest teraz. Pozostało mi czekać i myślę że i ten cykl pójdzie na marne... Bo przez tyle miesięcy nic to musiałby być cud 😉
 
A no widzisz nie ma reguły. Dobrze, żę lek działa to chyba dobry znak.

Wierze, że kiedyś się doczekacie.

Dużo sił i wytrwałosci!
 
reklama
Ktoś z tych testów jest pozytywny?
IMG_20200325_211805.jpeg
 
Do góry