reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny załamałam się dziś się dowiedziałam że mam w rodzinie osobę zarażona wirusem i jestem w drugiej linii ryzyka zarażeniem i boje się bardzo się boje ze już cos we mnie kielkuje. Narazie dobrze się czuje ale przecież to cholerstwo się może uaktywnić po 14 dniach[emoji24]
O rany mam nadzieję że nie zadaziłaś się. To co się dzieje przez tego wirusa jest straszne. Niech to się już wszystko skończy żebyśmy mogli normalnie żyć. A tak nie dość że strach to jeszcze normalnego życia nie idzie planować. Już wolę pracować po 12h w dni wolne załatwiać sprawy swoje. I nawetbyć zmeczoną bo to co się dzieje jest straszne
 
reklama
Najgorzej mnie denerwuja ci ludzie którzy nic sobie nie robią z zagrożenia a ty przestrzegasz wszystkiego izolujesz się dbasz o szystosc i dezynfekcję dłoni a taki jeden z drugim łazi i zaraza.
I dlatego się to będzie rozprzestrzeniać bo ludzie są nieodpowiedzialni. Ja pracuje w sklepie budowlanym i to jest straszne że 90 % ludzi to osoby starsze najbardziej narażone ale też całe rodziny z dziećmi spacery.. Eh...
 
Narazie jestem zdrowa objawów nie mam a osobę chora poddaliśmy kwarantannie niby jej test wyszedł negatywny ale za tydzień test trzeba będzie powtórzyć i wtedy będzie wiadomo na czym stoimy.
O rany mam nadzieję że nie zadaziłaś się. To co się dzieje przez tego wirusa jest straszne. Niech to się już wszystko skończy żebyśmy mogli normalnie żyć. A tak nie dość że strach to jeszcze normalnego życia nie idzie planować. Już wolę pracować po 12h w dni wolne załatwiać sprawy swoje. I nawetbyć zmeczoną bo to co się dzieje jest straszne
 
Narazie jestem zdrowa objawów nie mam a osobę chora poddaliśmy kwarantannie niby jej test wyszedł negatywny ale za tydzień test trzeba będzie powtórzyć i wtedy będzie wiadomo na czym stoimy.
Ojej. Trzymam kciuki, zeby tylko na strachu się skończyło. Nie martw się na zapas, ale dbaj o się sienie jeszcze bardziej. 😘
 
Hej dziewczynki jak żyjecie? Bo mi się już książki puzzle porzadki i pomysły pokonczyly co mogę jeszcze robic[emoji16][emoji12] a w tv ciągle leci to samo. Macie może jakieś fajne propozycje filmów do obejrzenia może być każdy rodzaj [emoji4]
 
Hej dziewczynki jak żyjecie? Bo mi się już książki puzzle porzadki i pomysły pokonczyly co mogę jeszcze robic[emoji16][emoji12] a w tv ciągle leci to samo. Macie może jakieś fajne propozycje filmów do obejrzenia może być każdy rodzaj [emoji4]

Hej jeśli lubisz filmy romantyczne proponuje „jak poślubić milionera” dostępny na Ipla.
Ja dodatkowo na zabicie nudy gotuje, piekę ciasta.... tylko coś czuje ze na dobre mi to nie wyjdzie [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczynki jak żyjecie? Bo mi się już książki puzzle porzadki i pomysły pokonczyly co mogę jeszcze robic[emoji16][emoji12] a w tv ciągle leci to samo. Macie może jakieś fajne propozycje filmów do obejrzenia może być każdy rodzaj [emoji4]
Ja co prawda nie siedze w domu przez caly tydzien bo chodze do pracy naprzemian,ale i tak mam wiecej czasu.Umylam juz okna,pomylam kieliszki,szafki,pisprzatalam na balkonie i ogolnie z grubsza mam posprzatane.Wymyslam nowe jedzonko i przepisy na ciasta a maz testuje bo ja na diecie😪
 
Do góry