reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BB w telefonie...

reklama
Może na temat, może nie, nieco odgrzewany kotlet... ciągle mam problem z powiadomieniami z forum przez aplikację. Raz wyskakują poprawnie, ale od 3 dni nic... do kogo zgłaszać tego typu usterki? Piszę o aplikacji na iPhone


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jestem zła na maxa. Dopóki korzystałam że starej wersji na tel to było super. W końcu nie było już dostępu, więc ściągnęłam nowa. Tragedia¡!!!!!!!! Nawet jak mam ileś obserwowanych tematów to było tak wcześniej że jak wchodziłam w wątek to wchodziło mi tam gdzie skończyłam czytać, teraz muszę pamiętać na której str. Dodatkowo tak na każdym wątku, jak mam to pamiętać???! Nie mogę powrócić do starej?
 
Ja jestem zła na maxa. Dopóki korzystałam że starej wersji na tel to było super. W końcu nie było już dostępu, więc ściągnęłam nowa. Tragedia¡!!!!!!!! Nawet jak mam ileś obserwowanych tematów to było tak wcześniej że jak wchodziłam w wątek to wchodziło mi tam gdzie skończyłam czytać, teraz muszę pamiętać na której str. Dodatkowo tak na każdym wątku, jak mam to pamiętać???! Nie mogę powrócić do starej?
Też przez przypadek usunęłam aplikacje i jak ściągnęłam to właśnie nową.Totalna porażka.A dziś rano odkryłam na sklep Play że są dwie aplikacje ta nowa i poprzednia.Niewiem jak to mogłam przeoczyć.Sciagnęłam starą i bajka.
 
Do góry