reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji.

KiedyPytam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2019
Postów
19 815
Hej dziewczyny. Pewnie niektóre z Was już mnie znają z wątków staraczek.
Postanowiłam napisać tego posta bo może któraś z Was już dawno nie odwiedza tych wątków a jest na wątkach szczęśliwych mam. Jestem w tak kiepskiej sytuacji psychicznej, że szukam czy którakolwiek z Was miała.podobny problem. Ponieważ mi odechciewa się już wszystkiego. Nie będę pisać ilu to specjalistów i ginekologów już odwiedzałam. Ile badań zrobiłam, ile leków już zjadłam. Ile wypiłam ziół, zjadłam ananasów, moreli.

Co cykl mam ładne pecherzyki. Dwa-trzy. Wielkość do owulacji (18-23mm) osiągają ok. 17-19 dc. Z uwagi na to że nie pękały same, dostaje Pregnyl, za dwa dni idę na monitoring i widać że owu była. Zaczynam brać dupka. I za ok. 2-3 dni zaczynam delikatnie plamic. A ok. 7-8 dni po podaniu pregnylu (teoretycznie 6-7 dni po owu) DOSTAJE @. Nie czekam tak jak inne dziewczyny dwa tygodnie na testowanie. Bo ja po tygodniu od owulacji mam okres.....

Moja cierpliwość się kończy. .... A zanim zajde w ciążę nabawie się nerwicy...
 
reklama
Dostaje zalecenie brać 10 dni. Ale najczęściej dotrwam do 8 dnia zażywania. I odstawiam bo zaczynam krwawić. Mimo tego że go biorę. Ogólnie na początku dwie dziennie. A teraz biorę trzy dziennie. W cyklu w lutym był wyjątek, bo brałam 3 dupki dziennie i bez plamień dotrwałam do 9 dnia i przyszedł okres.
 
A brałaś dopochwowo czy doustnie? Stosowałaś jakąś diete? Bo skoro sztuczna suplementacja nie pomaga to może trzeba wypróbować bardziej naturalne metody.
Ogólnie teraz zaczęłam dietę w ostatnim czasie sporo schudłam bo miałam ciężki okres i zabiegana byłam. Dopochwowo nie brałam nigdy. Wszyscy lekarze mówią że nie ma dowodów naukowym żeby dodatkowo dopochwowo mi coś pomogło
 
Ogólnie teraz zaczęłam dietę w ostatnim czasie sporo schudłam bo miałam ciężki okres i zabiegana byłam. Dopochwowo nie brałam nigdy. Wszyscy lekarze mówią że nie ma dowodów naukowym żeby dodatkowo dopochwowo mi coś pomogło
Powinnaś stosować dietę bogatą w witaminę B6. Ona obniża poziom estrogenów i podnosi progesteron.
 
reklama
Do góry