reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny, doradźcie. Co lepiej kupić do małego mieszkania: (dziecko będzie spało przy naszym łóżku w sypialni) dostawkę, łóżeczko czy kołyskę?
 
reklama
Dziewczyny w czwartek 21.05 o godz 18 poloznamama.pl Pani Ania Majda-Sandomierska poprowadzi live na temat ciąży i karmienia piersią. Udział w live to cegiełka 25 zł, która leci na leczenie malutkiej Hani Łączkowskiej, która zbiera pieniądze na najdroższy lek świata. Brakuje jeszcze 8 mln zł.
Webinar odbywa się w ramach tygodnia Dzien Mamy z Hania.
Wpłaty za webinar podpisane swoim imieniem i nazwiskiem wpłacamy na konto Hani Link do: Dzień Matki


i dodajemy się do grupy webinar z położnamamama: Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


W tym tygodniu na stronie licytacji Hanii na Facebooku odbywa się mnóstwo licytacji i konkursów, w ktorych można wygrać/wylicytowac konsultacje online z doradcami chustonoszenia, chusty i akcesoria do noszenia dzieci, kosmetyki, biżuterię, gadżety dla dzieci i niemowląt https://bit.ly/2WBCGNq
 

Załączniki

  • received_2637071966581619.jpeg
    received_2637071966581619.jpeg
    89,1 KB · Wyświetleń: 54
  • received_2884175131651039.jpeg
    received_2884175131651039.jpeg
    629,3 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Jak widać im wolno wszystko :mad:

Dajcie spokój z ZUSem :mad: jestem na zwolnieniu od 26.02.
Za pierwsze 33 dni płacił mi pracodawca.
Zwolnienia mam wystawiane na bieżąco, firma na bieżąco wystawia mi zaświadczenie Z3 o podtrzymaniu zatrudnienia. Zwolnienie za kwiecień i ten dokument wpadło im 02.04.
Mieszkam w miejscowości, która jest oddalona o 110km od ZUSu który zajmuje się moją sprawą bo firma ma siedzibę w innym mieście w innym województwie.
Nie idzie się tam dodzwonić - więc któregoś dnia w końcu powiedziałam, jadę i to załatwię..
usłyszałam coś co ścina z nóg - Pani Agnieszka która zajmuje się zasiłkami zdrowotnymi osób z nazwiskami na literkę W jest na opiece i nikt nie umie powiedzieć kiedy wróci i w sumie nikt się nie zajmuje Pani sprawą.
RĘCE OPADAJĄ. Mam gryźć ściany? Kto zapłaci za mnie zobowiązania kredytowe których banki nie chcą odroczyć? Jak mam szykować się do przyjścia na świat córeczki? Pani w okienku rozkłada ręce... w tym czasie inna pani chodzi od okienka do okienka i częstuje koleżanki bombonierką imieninową.
Cyrk to mało powiedziane. Do tej pory nie mam nic a byłam tam 1,5 tygodnia temu.
 
Już zaczynam się martwić :( dziś 21+4, tydzień temu miałam USG połówkowe i lekarz mówił, że wszystko jest dobrze. Ale ja tak słabo czuję ruchy córci, że nawet nie jestem w stanie powiedzieć w 100%, że to ona. To moja pierwsza ciąża, łożysko na przedniej ścianie. Martwię się czy jest dobrze, bo wszędzie dziewczyny piszą, że w tym tygodniu czują już kopniaki i fiołki, a ja nic :(
 
Już zaczynam się martwić :( dziś 21+4, tydzień temu miałam USG połówkowe i lekarz mówił, że wszystko jest dobrze. Ale ja tak słabo czuję ruchy córci, że nawet nie jestem w stanie powiedzieć w 100%, że to ona. To moja pierwsza ciąża, łożysko na przedniej ścianie. Martwię się czy jest dobrze, bo wszędzie dziewczyny piszą, że w tym tygodniu czują już kopniaki i fiołki, a ja nic :(
U mnie 22+4 tez łożysko na przedniej ścianie, ruchy czuje bardzo delikatnie głównie wieczorem jak się położę wiec to chyba normalne niestety...
 
Hej wszystkim:) co prawda termin mam na 1 pazdziernika ale wiadomo...roznie moze byc. Chciałabym sie przywitac;) to moja 1 ciaza. Spodziewamy sie dziewczynki:) dzis 20+4 i bylam na polowkowych:) wszystko dobrze. Tylko zmartwilo mnie tętno. Lekarz mierzył 3 razy I raz było 133 pozniej 148 a na koncu 166. Powiedział ze sa wszystkie 3 pomiary w normie. Jak myslicie, jest ok?
 
Hej wszystkim:) co prawda termin mam na 1 pazdziernika ale wiadomo...roznie moze byc. Chciałabym sie przywitac;) to moja 1 ciaza. Spodziewamy sie dziewczynki:) dzis 20+4 i bylam na polowkowych:) wszystko dobrze. Tylko zmartwilo mnie tętno. Lekarz mierzył 3 razy I raz było 133 pozniej 148 a na koncu 166. Powiedział ze sa wszystkie 3 pomiary w normie. Jak myslicie, jest ok?
Hej :) myślę, że jest ok :) zwłaszcza skoro lekarz tak uważa :) może dziecko spało na początku badania (dlatego puls był niższy), a pozniej się obudziło i ruszało, stąd wzrost tętna :)
 
reklama
Dajcie spokój z ZUSem :mad: jestem na zwolnieniu od 26.02.
Za pierwsze 33 dni płacił mi pracodawca.
Zwolnienia mam wystawiane na bieżąco, firma na bieżąco wystawia mi zaświadczenie Z3 o podtrzymaniu zatrudnienia. Zwolnienie za kwiecień i ten dokument wpadło im 02.04.
Mieszkam w miejscowości, która jest oddalona o 110km od ZUSu który zajmuje się moją sprawą bo firma ma siedzibę w innym mieście w innym województwie.
Nie idzie się tam dodzwonić - więc któregoś dnia w końcu powiedziałam, jadę i to załatwię..
usłyszałam coś co ścina z nóg - Pani Agnieszka która zajmuje się zasiłkami zdrowotnymi osób z nazwiskami na literkę W jest na opiece i nikt nie umie powiedzieć kiedy wróci i w sumie nikt się nie zajmuje Pani sprawą.
RĘCE OPADAJĄ. Mam gryźć ściany? Kto zapłaci za mnie zobowiązania kredytowe których banki nie chcą odroczyć? Jak mam szykować się do przyjścia na świat córeczki? Pani w okienku rozkłada ręce... w tym czasie inna pani chodzi od okienka do okienka i częstuje koleżanki bombonierką imieninową.
Cyrk to mało powiedziane. Do tej pory nie mam nic a byłam tam 1,5 tygodnia temu.

No ręce opadają... To pewnie i każdej z nas jest podobna sytuacja z tym nie wypłacaniem. Żeby chociaż do końca ciąży zdążyli wypłacić...
 
Do góry