reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

No nieźle to nie pomogę Ci bo sama bym byla szczerze zdziwiona takimi cudami... A zadzwonić do lekarza możesz? Może zwiększyć insulinę powinnaś?
Wlasnie nie moge sie dzis ze swoja diabetolog skontaktować... Może musze ta insuline brac wczesniej niz 21 30... Nie wien sama juz co poradzic. Tu ten cukier tu te ketony... Musze na noc jesc cos wiecej ake wtedy cukier na czczo bedzie wysoki i pewnie insulina pojdzie w gore
 
reklama
Przy cukrzycy problem jest taki, że jak zbyt długo nie jesz, to poziom glukozy rośnie. Nie wiem o której wstajesz, ale może spróbuj ustawić sobie budzik na godzinę wcześniej i sprawdź wówczas poziom cukru. Jeśli będzie ok, tzn. że masz za długą przerwę nocną pomiędzy kolacją a śniadaniem.
 
Przy cukrzycy problem jest taki, że jak zbyt długo nie jesz, to poziom glukozy rośnie. Nie wiem o której wstajesz, ale może spróbuj ustawić sobie budzik na godzinę wcześniej i sprawdź wówczas poziom cukru. Jeśli będzie ok, tzn. że masz za długą przerwę nocną pomiędzy kolacją a śniadaniem.
Wstaje o 7 30 ale czasem wstaje i wczesniej o 6 jak np jade na badania i wtedy cukier mam np ok 90 92 a o 7 30 jest w normie a ketony jak byly tak sa
 
@Tuniadd Ja dalej twierdzę, że to nie jest wysoki wynik...

A wzięłyście pod uwagę, że błąd pomiaru dla większości pasków/glukometrów to +/-15 mg/dl ?? Może to akurat był przypadek, że nocy tyle wyszło?
No każdy myśli jak chce ja toleruje wynik do 90 wyzej mnie wkurza [emoji51] taka schiza niestety
 
Ja dzis o 3 zmierzylam i cukier 90... Nic z trgo nie rosumiem... No sle ketony jak byly tak sa rano... Noe wiem glodna nie chodze. Jem weglowodanu. Jem kanapke o 22 i dslej ketony zwariuje....
W takim razie spróbuj dziś jesc węglowodanów więcej niz normalnie di każdej przekąski coś dodaj może to pomoże
 
reklama
Do góry