reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wznowiono u mnie w przychodni USG na NFZ i jestem na dziś zapisana na 16.45, skierowanie miałam wystawiane gdzies w Lutym na Marzec by zrobić badania. Potem w Marcu przychodnia sie zamknęła, a ja to skierowanie chyba zgubilam :/ myslicie ze moge tam pójść mimo wszystko bez tego? Przecież i tak by było „przeterminowane„ przez tego koronawirusa :/ bo boje sie ze pojde i mnie wygonia ;/ a ja w ogole SI kiepsko czuje bo gardło mnie cos boli ;(, jutro mam wizytę u ginekologa i juz się doczekać nie moge.
 
reklama
Wznowiono u mnie w przychodni USG na NFZ i jestem na dziś zapisana na 16.45, skierowanie miałam wystawiane gdzies w Lutym na Marzec by zrobić badania. Potem w Marcu przychodnia sie zamknęła, a ja to skierowanie chyba zgubilam :/ myslicie ze moge tam pójść mimo wszystko bez tego? Przecież i tak by było „przeterminowane„ przez tego koronawirusa :/ bo boje sie ze pojde i mnie wygonia ;/ a ja w ogole SI kiepsko czuje bo gardło mnie cos boli ;(, jutro mam wizytę u ginekologa i juz się doczekać nie moge.

Może trzeba by zadzwonić do przechodni? Nie mam pojęcia co robią w takiej sytuacji. 😶
 
Powiem wam dziś to po prostu moje dziecko przeszło same siebie 🤔 pokopane całe żebra boki pęcherz kurde czuje cały brzuch! Macie tak bo ja aż jestem w szoku że te kopniaki sprawiają taki ból,nie chce nawet myśleć co bedzie pozniej jak teraz juz tak jest. Kurde nawet plecy mnie bola jak to możliwe!!!
 
Powiem wam dziś to po prostu moje dziecko przeszło same siebie 🤔 pokopane całe żebra boki pęcherz kurde czuje cały brzuch! Macie tak bo ja aż jestem w szoku że te kopniaki sprawiają taki ból,nie chce nawet myśleć co bedzie pozniej jak teraz juz tak jest. Kurde nawet plecy mnie bola jak to możliwe!!!
Wolałabym to bolesne kopanie, niż ciągle twardnienie brzucha i nie wiem, czy to mała tak sie rozpycha, czy skurcze:/ oszaleje przez te kolejne tyg...

Jest to możliwe, że mała zapiera się plecami i wtedy ten brzuch zrobi się twardy? Wtedy nie czuje, że się rusza, tylko na parę sekund twardnieje pół brzucha, czasami poziomo a innym razem pionowo.
 
Wolałabym to bolesne kopanie, niż ciągle twardnienie brzucha i nie wiem, czy to mała tak sie rozpycha, czy skurcze:/ oszaleje przez te kolejne tyg...

Jest to możliwe, że mała zapiera się plecami i wtedy ten brzuch zrobi się twardy? Wtedy nie czuje, że się rusza, tylko na parę sekund twardnieje pół brzucha, czasami poziomo a innym razem pionowo.
No ja mam teraz też bardzo twardy brzuch po tym jak się tak intensywnie ruszala przez 2 godziny.
 
Powiem wam dziś to po prostu moje dziecko przeszło same siebie 🤔 pokopane całe żebra boki pęcherz kurde czuje cały brzuch! Macie tak bo ja aż jestem w szoku że te kopniaki sprawiają taki ból,nie chce nawet myśleć co bedzie pozniej jak teraz juz tak jest. Kurde nawet plecy mnie bola jak to możliwe!!!

Czuję to samo. Czasami sprawdzam czy mi siniak nie wyskoczył 😀
 
Nie wiem co Wam powiedzieć dziewczyny. Skurcz gdy łapie chwilę trzyma i powoli przesuwa się do dołu. Nie boli ale czuć takie napięcie mięśnia. Dzidziuś zazwyczaj gdy się wypina to w jednym miejscu a skurcz łapie cały brzuch w zależności od zaawansowania ciąży i rosnącej macicy. Czasami dzidzia mnie tak kopie, że zaraz mam skurcz.
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😊 ale dzisiaj cicho tutaj 😉
@Monikacyganiocha ja dzisiaj czuję się taka jakaś zmęczona po wczorajszej wyprawie na wizytę do ortopedy...jazda autem popołudniu w Warszawie z moim mężem tak męczy...no i jakoś dzisiaj jestem rozbita po tej konsultacji...dotąd ortopedzi mówili, że u mnie po operacji może być tylko cesarskie cięcie...a wczoraj lekarz stwierdził że mogę rodzić naturalnie, no i że w sumie wg niego to niepotrzebnie mnie kiedyś operowano 🙈 mam taki mętlik w głowie od wczoraj że szok😞 przez to czasami mam znowu twardy brzuch ....
 
Do góry