reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny po poronieniu

  • Starter tematu użytkownik an
  • Rozpoczęty
U

użytkownik an

Gość
Witam dokładnie rok temu bez 3 dni poroniłam, było to w 11tyg,
Okres mi się unormował i jest co 28 dni
Ale zastanawiam się czy u kobiet które poroniły hormony zwariowały?
Miewalam przed okresem dziwne dolegliwości ale w tym miesiącu zaraz po owulacji jest kosmos...
Płaczę, boli mnie kręgosłup z tyłu, miałam ślady krwi w śluzie, bola mnie okrutnie piersi, ciągną mnie jajniki i pachwiny...
Czy Wy również zauważyliście zmiany po poronieniu?
Istnieje również możliwość, że jestem w ciąży zawsze takowa istnienie gdyż kochałam się z mezem 2 dni przed owulacja tyle że był to stosunek przerywany
Ale pytanie brzmi raczej czy Wasze hormony po poronieniu wariowały? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny, zadzwoniłam dzisiaj do mojej mamy (miałam jej nic nie mówić dopóki nie będę miała pewności, że wszystko jest ok) i powiedziałam o prawdopodobieństwie ciąży, braku @, słabej kresce na teście i tej becie nieszczęsnej i moja mama powiedziała, że mam sobie dać na tą chwilę spokój z myśleniem o tym wszystkim i PRZEDE WSZYSTKIM mam teraz NIE ROBIĆ żadnych badań i żadnych testów, bo to jest tylko dla mnie niepotrzebny stres to chodzenie na bete stale! Kiedyś tego nie było, nikt kobiet nie wysyłał na żadne bety itp...po prostu w odpowiednim czasie przychodzily do lekarza i się okazywało, czy jest pęcherzyk, czy nie...ja z synem nie robiłam żadnej bety, od momentu jak zrobiłam test po prostu nie dostałam @, a po 4 tygodniach...
Cześć, dziewczyny.
Pierwszy raz poronilam niedawno, to była moja pierwsza ciąża. (Poronilam w 8tyg).
Po zabiegu jestem miesiąc a miesiączki nie mam do tej pory, trochę zaczyna mnie martwic, że nie mam jeszcze.
Zabieg miałam wykonany bo zaczęło się samoistne poronienie a lekarz powiedziała, że konieczne będzie wykonanie zabiegu od razu przy zabiegu pobrali mi wycinek do badania patomorfolicznego.
Dziś dostałam wynik tego badania i całkowicie nie rozumiem co tam pisze..
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza i cytuje: "szyjka ładnie zasiniona, wygląda to na ciążę" 😊😁😁😁 według niego to 4 tc + 1d (od miesiączki) czyli tak na serio 2 tc 😊 oczywiście ponowna beta dzisiaj, w poniedziałek teleporada i umówimy się na następną wizytę, bo teraz jeszcze za wcześnie i nie widać pęcherzyka...i na koniec ja (mistrz) : "czyli według doktora nie wygląda to jakbym miała dostać okres?" 🙈😂😂😂😂👏 " Nie, wygląda to jak ciąża, proszę iść na pobranie krwi" 😊😁😁
 
Dziewczyny jestem po wizycie u lekarza i cytuje: "szyjka ładnie zasiniona, wygląda to na ciążę" 😊😁😁😁 według niego to 4 tc + 1d (od miesiączki) czyli tak na serio 2 tc 😊 oczywiście ponowna beta dzisiaj, w poniedziałek teleporada i umówimy się na następną wizytę, bo teraz jeszcze za wcześnie i nie widać pęcherzyka...i na koniec ja (mistrz) : "czyli według doktora nie wygląda to jakbym miała dostać okres?" 🙈😂😂😂😂👏 " Nie, wygląda to jak ciąża, proszę iść na pobranie krwi" 😊😁😁
Hehe no i widzisz wszystko się ułoży i będzie Oki :) mówiłam, lekarz na tym etapie może zbadać szyjkę czy jest rozpulchniona i beta a na usg to do 7 tyg kochana musisz cierpliwie czekać :)
 
Hehe no i widzisz wszystko się ułoży i będzie Oki :) mówiłam, lekarz na tym etapie może zbadać szyjkę czy jest rozpulchniona i beta a na usg to do 7 tyg kochana musisz cierpliwie czekać :)
Liczyłam się z tym, nawet nie przyszłoby mi do głowy, że może być już widać pęcherzyk, ale po tej wizycie jestem już jakaś taka spokojniejsza 😊😊😊 ...czuje, że tym razem będzie dobrze 🙂😊🥰
 
Cześć, dziewczyny.
Pierwszy raz poronilam niedawno, to była moja pierwsza ciąża. (Poronilam w 8tyg).
Po zabiegu jestem miesiąc a miesiączki nie mam do tej pory, trochę zaczyna mnie martwic, że nie mam jeszcze.
Zabieg miałam wykonany bo zaczęło się samoistne poronienie a lekarz powiedziała, że konieczne będzie wykonanie zabiegu od razu przy zabiegu pobrali mi wycinek do badania patomorfolicznego.
Dziś dostałam wynik tego badania i całkowicie nie rozumiem co tam pisze..
Chętnie bym Ci pomogła ale nie mialam nigdy tych badań i się nie znam. :( po poronieniu nie martw się rozregulowac może się okres ale wroci do normy :)
 
Jestem załamana...właśnie przyszły wyniki bety i <1.20 mlU 😔😔😔 czy to możliwe, że lekarz stwierdza ciążę, a beta jest negatywna?? Zaraz chyba oszaleje z rozpaczy...1.20 to ja miałam w poniedziałek...od tego czasu zero przyrostu, a wczoraj pozytywny test?? Przecież 1.20 w życiu by test nie wykrył...co jest grane??? Mam ochotę się rozpłakać na Maxa, ale nie mogę, bo syn jest obok 😭😭😭😥😔😔😔
 
Jestem załamana...właśnie przyszły wyniki bety i <1.20 mlU 😔😔😔 czy to możliwe, że lekarz stwierdza ciążę, a beta jest negatywna?? Zaraz chyba oszaleje z rozpaczy...1.20 to ja miałam w poniedziałek...od tego czasu zero przyrostu, a wczoraj pozytywny test?? Przecież 1.20 w życiu by test nie wykrył...co jest grane??? Mam ochotę się rozpłakać na Maxa, ale nie mogę, bo syn jest obok 😭😭😭😥😔😔😔
Kurde! A zrób ten test 25u coś tam zobaczysz jak bedzie? Nie martw się nieraz laboratorium się myli miałam taka sytuację w ciąży że w laboratorium wykryli mi w moczu gronkowca złocistego ile się napłakałam że stracę dziecko ale coś mnie kusiło, aby zrobić w innym i wiesz co? Nie było wyniki idealne! Tak więc z przymrużeniem oka na te wyniki patrze i zrób jeszcze raz w razie co a jak chcesz dzis to ten test nie 10 tylko jakieś takie słabe
Ja obstawiam wine laboratorium
Ah zapomniałam dodac że robilam ponowne badania za 2 dni od poprzedniego
 
Jestem załamana...właśnie przyszły wyniki bety i <1.20 mlU 😔😔😔 czy to możliwe, że lekarz stwierdza ciążę, a beta jest negatywna?? Zaraz chyba oszaleje z rozpaczy...1.20 to ja miałam w poniedziałek...od tego czasu zero przyrostu, a wczoraj pozytywny test?? Przecież 1.20 w życiu by test nie wykrył...co jest grane??? Mam ochotę się rozpłakać na Maxa, ale nie mogę, bo syn jest obok 😭😭😭😥😔😔😔
Jestem zla! Bo tylko te co mają w d* ciążę i to one są najważniejsze przechodzą ciążę spoko bez problemów i wogole a jak ktoś chce i pragnie to zawsze coś nie tak!
 
reklama
Kurde! A zrób ten test 25u coś tam zobaczysz jak bedzie? Nie martw się nieraz laboratorium się myli miałam taka sytuację w ciąży że w laboratorium wykryli mi w moczu gronkowca złocistego ile się napłakałam że stracę dziecko ale coś mnie kusiło, aby zrobić w innym i wiesz co? Nie było wyniki idealne! Tak więc z przymrużeniem oka na te wyniki patrze i zrób jeszcze raz w razie co a jak chcesz dzis to ten test nie 10 tylko jakieś takie słabe
Zrobię jutro rano test, bo już powinno być z 9-10 mlU...Jestem załamana, nie wiem, może oni przebadali moją poprzednią próbkę, albo wpisali z rozpędu wynik z poprzedniego badania? Wczoraj miałam kreskę na teście, dzisiaj lekarz powiedział, że to ciąża, a laboratorium twierdzi, że nie i że od poniedziałku nie było żadnego przyrostu??? Przecież test nigdy by mi nie wykrył poziomu 1.20! Ja oszaleje...oczywiście mamy jutro sobotę i pewnie już do poniedziałku niczego się nie dowiem i znowu muszę czekać! Ja normalnie oszaleje!
 

Podobne tematy

U
Odpowiedzi
4
Wyświetleń
1 tys
użytkownik an
U
Do góry