reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Otóż morda żula jest czerwona, opuchnięta i z wypryskami 🍅 ale nie ma co panikować- szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla...i można wyjść do ludzi 😂
Zgadzam się w pełnej rozciągłości: dystans i poczucie humoru pozwolą nam przetrwać. A po ciąży oczywiście jeszcze sesja okładkowa 😂😂😂 wszystkie brzuchy są piękne! A najpiękniejsze i najbardziej tajemnicze jest ich wnętrze 🤩

Joanulka zazdraszczam Ci plaży i morza 💚 jak syrenka 🤩 i zdjęcie dobre- wygląda jakbyś korzystała z uroków plaży
Bardziej jak morsik bym powiedziała 😅
Korzystałam ale z umiarem 😜
 
reklama
A ja wam powiem, że mi się cera poprawiła, włosy i paznokcie też. Aż się dziwię bo mówili że córka zabiera urodę.. :D ale póki co dobrze się ze sobą czuje. A brzuszek dodaje uroku każdej z nas.
A zobaczcie jaka ładne sukienki mają w biedrze🥰
Zobacz załącznik 1123008
śliczna sukienka, zaraz polecę kupić, ja też nieskromnie zupełnie odwrotnie niż wszyscy mòwią o córeczkach, wyglądam i czuję się bosko
 
śliczna sukienka, zaraz polecę kupić, ja też nieskromnie zupełnie odwrotnie niż wszyscy mòwią o córeczkach, wyglądam i czuję się bosko
A ja brzydne na chlopaka😂
A ja wam powiem, że mi się cera poprawiła, włosy i paznokcie też. Aż się dziwię bo mówili że córka zabiera urodę.. :D ale póki co dobrze się ze sobą czuje. A brzuszek dodaje uroku każdej z nas.
A zobaczcie jaka ładne sukienki mają w biedrze🥰
Zobacz załącznik 1123008
Fajna ta kiecka!!! A jaki rozmiar sobie wzielas ????bo ja bym chetnie wyslala swojego chlopa po nia hehe
Moze masz tam gdzies rozmiarowke jej??
 
A ja brzydne na chlopaka😂

Fajna ta kiecka!!! A jaki rozmiar sobie wzielas ????bo ja bym chetnie wyslala swojego chlopa po nia hehe
Moze masz tam gdzies rozmiarowke jej??
Ja wzięłam S :D tak jak zawsze noszę. Bo jakoś duże mi się wydawały. I na luZie pasuje. :)
 
reklama
Tak rozciagliwa jest A dodatkowo pod biustem jest gumeczka jeszcze. Mierzyłam sobie brzuch i mam 92cm :D
E to ja 100 minelam . Normalnie M nosze ale czuje ze bedzie maławe. Zostalo mi rowne 10 tyg i to najcieplejsze miesiace a chcialabym wlasnie w te gorace dni ostatnie w niej smigac 😂
Dzieki za info. Juz Ci glowy nie zawracam😙😙
Pozdrawiam!! Milego weekendu
 
Do góry