reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Mój dzidziulek szaleje, szczególnie wieczorami. Ostatnie dwa dni nawet czułam niepokój, ze Mała jest aktywna w zasadzie cały czas. Nie są to już kopniaki( chociaż pojedyncze jeszcze się zdarzają), a tak jak u @Doriis raczej falowanie, przesuwanie się na jedną albo drugą stronę :) Ale myślałam właśnie, ze na końcówce dziecko będzie spokojniejsze, a tu szaleństwa :D
 
Potwierdzam🙂 Przeciągania, falowania i wystawianie nóżek i rączek w najmniej oczekiwanym momencie😏 dziś przez pewien czas dodatkowo napieranie w dół. To nie było przyjemne😐 ruchy są zróżnicowane. Bywają dni baaardzo spokojne, że nawet się trochę martwię czy wszystko Ok. oraz takie, że taniec brzucha widoczny jest z daleka nawet dla osób postronnych😄
 
Dziewczyny stresuje się tym poniedziałkiem. Tym że mogę nie mieć rozwarcia ,brak skurczy itp. Od dziś skacze na piłce i szczerze wątpię ,a raczej mam pewność że to nic nie da ... Martwie się tym że mnie na stół wezmą... :(
 
A ja bym wolała cesarke a nie chcą zrobi
Dziewczyny stresuje się tym poniedziałkiem. Tym że mogę nie mieć rozwarcia ,brak skurczy itp. Od dziś skacze na piłce i szczerze wątpię ,a raczej mam pewność że to nic nie da ... Martwie się tym że mnie na stół wezmą... :(
Nic się nie stresuj. Ty się boisz cc a ja się boje że go mi nie zrobią 😆😆. Ja we wtorek ide do lekarza ale też wiem że mam szyjke długą i zamknięta. Uparli się że mam rodzić naturalnie więc będe tak chodzić w ciąży w nieskończoność albo będą próbować oksytycyne dawać.
 
reklama
Dziewczyny stresuje się tym poniedziałkiem. Tym że mogę nie mieć rozwarcia ,brak skurczy itp. Od dziś skacze na piłce i szczerze wątpię ,a raczej mam pewność że to nic nie da ... Martwie się tym że mnie na stół wezmą... :(

Myśl pozytywnie, odpowiednie nastawienie potrafi zdziałać cuda! Wszystko będzie dobrze, mocno trzymam kciuki! :)
 
Do góry