reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wybacz Kochana, ale u nas też będzie Mężczyzna ❤😂😂
No wiem, chodzi mi o to ze między naszymi transferami jest po 2 dni różnicy. @NadziejaJest miała 2 dni przede mną - dziewczynka, @Liliana87 miała 2 dni po mnie - dziewczynka. A między nimi mój rodzynek 😂😂 mamy terminy prawie jednakowe
 
A ja przedstawiam Wam naszą upartą Dzidzię;) Hania- dziś postanowiła pochasać- i pokazała Mamusi to co trzeba. A Mamusia się popłakała ze wzruszenia [emoji7] pani doktor mowi,że zdjecia nie są za ładne bo dziecko jeszcze małe, ale z każdą wizytą będą ładniejsze ;)Zobacz załącznik 1123645Zobacz załącznik 1123646
Suuuuper ze w koncu sie nie wstydzila😁☺ hej Haniu:) @Artemida90 no Twój to juz na starcie ma 2 kolezanki przy sobie 😁☺ my jeszcze nie wybralismy jakie imie:) czyli @Liliana87 startujesz juz z wyprawka? 😛
 
Wiecie co ja nie rozumie.Napisze od początku.Moze pamiętacie moje dylematy związane z kamieniem głupie nie głupie jak się teraz okazują dla mnie jednak Nie.Po porodzie zaraz zaczelam mala przystawiac i co już było dla mnie sukcesem pięknie ssala bez użycia kaptorkow. Cala noc ja przystawialam dziś też jednak po południu mała już była tak głodna że kilka razy possala i płacz okropny i tak w kółko. Poprosiłam o butelkę oczywiście A po co ???tłumaczenia itp ja to już wszystko znam na pamięć.Tez im mówię że z synem było to samo i po powrocie do domu stymulacja laktatorem jakoś się rozkrecilo.Super kobitki położne nagle są wobec mnie oschle i wredne jedna wrecz podnosiła głos.Moja córcia jest najedzona i śpi grzecznie co wcześniej naprawde było tylko płacz i to straszny.Ja wiem mleko przyjdzie A do tego czasu nie można pomóc??dokarmic ??***** i znow mam to co z synem one we mnie robią wyrzuty sumienia bo wręcz mi dają do zrozumienia że robię źle. Jak ja tego nie moge chciałam jak ognia właśnie tego uniknąć A znów to się dzieje.
 
A ja przedstawiam Wam naszą upartą Dzidzię;) Hania- dziś postanowiła pochasać- i pokazała Mamusi to co trzeba. A Mamusia się popłakała ze wzruszenia [emoji7] pani doktor mowi,że zdjecia nie są za ładne bo dziecko jeszcze małe, ale z każdą wizytą będą ładniejsze ;)Zobacz załącznik 1123645Zobacz załącznik 1123646

Śliczności!!! 😍💕😘
Gratuluję Córeczki!!! Ubranka dla dziewczynek są takie piękne, że szalej mamuśka 😁😁😁
 
reklama
Wiecie co ja nie rozumie.Napisze od początku.Moze pamiętacie moje dylematy związane z kamieniem głupie nie głupie jak się teraz okazują dla mnie jednak Nie.Po porodzie zaraz zaczelam mala przystawiac i co już było dla mnie sukcesem pięknie ssala bez użycia kaptorkow. Cala noc ja przystawialam dziś też jednak po południu mała już była tak głodna że kilka razy possala i płacz okropny i tak w kółko. Poprosiłam o butelkę oczywiście A po co ???tłumaczenia itp ja to już wszystko znam na pamięć.Tez im mówię że z synem było to samo i po powrocie do domu stymulacja laktatorem jakoś się rozkrecilo.Super kobitki położne nagle są wobec mnie oschle i wredne jedna wrecz podnosiła głos.Moja córcia jest najedzona i śpi grzecznie co wcześniej naprawde było tylko płacz i to straszny.Ja wiem mleko przyjdzie A do tego czasu nie można pomóc??dokarmic ??***** i znow mam to co z synem one we mnie robią wyrzuty sumienia bo wręcz mi dają do zrozumienia że robię źle. Jak ja tego nie moge chciałam jak ognia właśnie tego uniknąć A znów to się dzieje.
Kochana to Ty jesteś mamą i to Ty wiesz najlepiej co jest w tym momencie najlepsze dla Twojej córci!
Nie słuchaj głupich bab! Chcesz w szpitalu dokarmiac MM to mają Ci to umożliwić bez zbędnego gadania
Głowa do góry
Jak będziesz miała luuz psychiczny to i mleko będzie
 
Do góry