reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Jeszcze nikt mojego postu nie przeczytał dobrze [emoji2356][emoji16][emoji23]
Test robiłam dzien po zastrzyku i był słaby cień i to mnie zdziwiło

A co przeczytałam źle?? Ten zastrzyk powoduje że wykaże Ci go na teście przez określony czas i nie testuje się wtedy!

Wiem, że robiłaś dzień po zastrzyku. I w ulotce też jest napisane, że będzie wykazywało dodatki PO podaniu leku.

Cytat z ulotki
Uwagi
Preparat może przez okres do 10 dni po podaniu zaburzać oznaczanie hCG metodami immunologicznymi w surowicy lub w moczu, mogąc dać fałszywie dodatni wynik testu ciążowego. Lek zawiera mniej niż 1 mmol (23 mg) sodu na dawkę, to znaczy lek uznaje się za "wolny od sodu". Przypuszcza się, że lek nie ma wpływu lub wywiera nieistotny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.
 
Ostatnia edycja:
A co przeczytałam źle?? Ten zastrzyk powoduje że wykaże Ci go na teście przez określony czas i nie testuje się wtedy!

Wiem, że robiłaś dzień po zastrzyku. I w ulotce też jest napisane, że będzie wykazywało dodatki PO podaniu leku.
Wiem, że się nie testuje. Testuje się najszybciej 10dni a najlepiej 14.ale ja zrobiłam z ciekawości i myślałam, że ze wyjdą ciemne krechy a tu bladzioch
 
Cień był także nie czepiajmy się zabarwienia :p

I nie czepiaj się nas szarych ludzi nabuzowana hormonami przyszła ciężarno :p Już krążą hormoniki rozumiemy hihi :)
(żart żeby nie było :p)
 
Cień był także nie czepiajmy się zabarwienia :p

I nie czepiaj się nas szarych ludzi nabuzowana hormonami przyszła ciężarno :p Już krążą hormoniki rozumiemy hihi :)
(żart żeby nie było :p)
To do mnie? 😂 Ja nabuzowana? Nie 😁 po prostu nikt nie udzielił mi konkretnej odpowiedzi na moje pytanie :) ale no cóż może tylko ja robiłam test dzień po zastrzyku 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️😂
 
To do mnie? 😂 Ja nabuzowana? Nie 😁 po prostu nikt nie udzielił mi konkretnej odpowiedzi na moje pytanie :) ale no cóż może tylko ja robiłam test dzień po zastrzyku 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️😂
Haha chyba tu masz.racje. chyba tylko.jedyna. ja kiedyś robiłam 5 dni po by raz w życiu popatrzyć na pozytyw :p
 
reklama
Może jajeczko się przesuwa :D




Temperatura to dosć niemiarodajny pomiar ;) Organizm może przeróżnie reagować. Oby @ Ci nie przyszła :)



Do 10 dni może wykazywać pozytywny (fałszywie) test ciążowy - masz to w ulotce :) Przeczytaj dokładnie ile, bo nie pamiętam :)
Jutro będę testować to zobaczę czy to to 😀 cały czas mnie pobolewa ten jajnik i nie wiem czy też nie na @ zobaczymy oby 2 kreski byly bo perspektywa usg w trakcie @ mnie przeraża 😢
 
Ostatnia edycja:
Do góry