reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza pozamaciczna

Paulinad

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
573
Dziewczyny które miały ciąże pozamaciczna jakie mialyscie objawy? Jak to U was wyglądało wizyta u lekarza dopiero za 2 dni będzie to 5t4d ale jakoś na czytałam się o tych ciazach pozamacicznych i mnie to nurtuje robiłam bhcg ale przyrasta wporzadku co 48 h 162, 370,1472
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję Ci za uspokojenie ja nie mam żadnych krwawień ani boli beta podwaja się co 36-40 h dziś jest 5t2d ale właśnie koleżanka wyskoczyła z tekstem ze nawet przy ładnie rosnącej bety jest ryzyko pozamacicznej 🙈

Sugeruje zmienic koleżankę bo ta ci chyba nie najlepiej życzy.
Niepisana reguła jest, ze jak się komuś mówi o ciazy to ten ktoś nie wynajduje 1000 rzeczy, które mogą złe pójść. Normalnie myślący czlowiek ucieszy się i pogratuluje a nie będzie wymyślał, pozamaciczne, poronienia, powikłania i choroby. Przynajmniej w moim otoczeniu...
Dziewczyny które miały ciąże pozamaciczna jakie mialyscie objawy? Jak to U was wyglądało wizyta u lekarza dopiero za 2 dni będzie to 5t4d ale jakoś na czytałam się o tych ciazach pozamacicznych i mnie to nurtuje robiłam bhcg ale przyrasta wporzadku co 48 h 162, 370,1472
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Myślę że nie masz powodu do obaw. Mi tydzień temu zdiagnozowano ciążę pozamaciczna jednak u mnie beta po prostu spadała.
Podobno głównym objawem CP jest też to że wolno przyrasta - u Ciebie wydaje mi się że rośnie prawidłowo.
Ja poza tym miałam krwawienia
 
Myślę że nie masz powodu do obaw. Mi tydzień temu zdiagnozowano ciążę pozamaciczna jednak u mnie beta po prostu spadała.
Podobno głównym objawem CP jest też to że wolno przyrasta - u Ciebie wydaje mi się że rośnie prawidłowo.
Ja poza tym miałam krwawienia
A w którym dniu cyklu Ci zdiagnozowano? Ja nie mam żadnych krwawień ani boli poprostu nasłuchałam się i naczytałam i się wystraszylam. Mnie beta na razie rośnie wporzadku podwaja się raz co 40 a raz co 36 h
 
Z pozamaciczną juz bys w tym 5tc miala niepokojące objawy ból krwawienie gorączka . Nie czytaj bo zwariujesz.
Dziękuję Ci za uspokojenie ja nie mam żadnych krwawień ani boli beta podwaja się co 36-40 h dziś jest 5t2d ale właśnie koleżanka wyskoczyła z tekstem ze nawet przy ładnie rosnącej bety jest ryzyko pozamacicznej 🙈
 
A w którym dniu cyklu Ci zdiagnozowano? Ja nie mam żadnych krwawień ani boli poprostu nasłuchałam się i naczytałam i się wystraszylam. Mnie beta na razie rośnie wporzadku podwaja się raz co 40 a raz co 36 h
Na to pytanie nie potrafię Ci odpowiedzieć bo ja 18.03 poroniłam, zaraz potem zaszłam w kolejną ciążę ( właśnie okazało się że pozamaciczna ), natomiast 20.04 miałam normalnie @ i nawet nie podejrzewałam kolejnej ciąży. Dwa tygodnie potem zaczęłam krwawić i wtedy zrobiłam test który wyszedł pozytywny. Beta wynosiła 425, i od tamtej pory spada.
Nie nakręcaj się :) ladnie u Ciebie rosnie :)
 
reklama
Na to pytanie nie potrafię Ci odpowiedzieć bo ja 18.03 poroniłam, zaraz potem zaszłam w kolejną ciążę ( właśnie okazało się że pozamaciczna ), natomiast 20.04 miałam normalnie @ i nawet nie podejrzewałam kolejnej ciąży. Dwa tygodnie potem zaczęłam krwawić i wtedy zrobiłam test który wyszedł pozytywny. Beta wynosiła 425, i od tamtej pory spada.
Nie nakręcaj się :) ladnie u Ciebie rosnie :)
Właśnie przeważnie jak widziała to dziewczyny z ciaza pozamaciczna w terminie miesiączki miały plamienia i krwawienia więc trochę się uspokoiłam
 
reklama
Do góry