reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fioletowe tycie kropeczki na nóżkach

Dołączył(a)
13 Maj 2020
Postów
4
Mam pytanie, czy któraś z mam spotkała się z małymi fioletowymi kropeczkami na ciele dziecka (u nas na nóżkach a dokładniej obok kolanka). Tycie kropeczki fioletowe może jest ich 5 rożnej wielkości i jedna na piszczelu malutka prawie niewidoczna. Oczywiście Google mówią ze to coś groźnego, ale jakoś nie wierze...
 
reklama
Tak na poważnie. Wybroczyny należy jak najszybciej skonsultować u lekarza. Poczytaj o tym.
A gdzie tu mowa o wybroczynach? Może to być zwykła wysypka, uczulenie itp. Poczytaj o tym i nie strasz bo lekarzem nie jesteś, żeby na odległość i jeszcze nie widząc zmian dawać taką diagnozę.
 
A gdzie tu mowa o wybroczynach? Może to być zwykła wysypka, uczulenie itp. Poczytaj o tym i nie strasz bo lekarzem nie jesteś, żeby na odległość i jeszcze nie widząc zmian dawać taką diagnozę.
I nie straszę. Informuję, co to może być, po opisie wygląda na wybroczyny /które przypominają małe fioletowe siniaczki) Lepiej zareagować za wczasu i skonsultować z lekarzem, nawet gdyby miało się to okazać pierdołą niż zaniedbać poważną sprawę.
 
ja czytałam już internety dlatego tu napisałam żeby nie panikować i czy może już to ktoś miał. Dodałabym zdjecie żeby Pokazać ale nie wiem jak to tu się robi... Bo tez pierwszy raz miała styczność ze słońcem i od tego czasu to ma myślałam ze może jakieś uczulenie czy coś
 
reklama
Lepiej zadzwonić do lekarza i opisać sprawę, on będzie lepiej wiedział. Uczulenie to raczej krostki, ale nie fioletowe kropki.
 
Do góry