reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NT na gornej granicy

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2020
Postów
8
Witam mamy. Jetem obecnie w 13 tyg ciąży. 4.06 bylam na badaniu prenatalnym wszystko anatomicznie jest ok. Natomiast NT na gornej granicy pobrali mi krew na wyniki mam czekac ok 3 tyg. Dr. Powiedziala mi zeby póki co sie nie przejmować a wrazie zlych wynikow z krwi beda dzwonic i zlecać inne badania. Mam 36 lat to druga ciąża, pierwsza w 2015r dziecko zdrowe. Napiano ze jest wysokie ryzyko Trisomia 21. Jeste przerażona czy sa tutaj kobiety ktore mimo to urodzily zdrowe dzieci.? Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Dziekuje za odpowiedzi czytalam wlasnie dużo o tym. Słyszałam że mimo wysokiego ryzyka, glownie ze wzgledu na wiek rodzą sie zupelnie zdrowe dzieci i to mnie pociesza lecz mysli w głowie krążą straszne. Czekam poki co na wyniki z tej krwi, a na pocztku lipca pojade na polowkowe. Pozdrawiam 😉
Witam mamy. Jetem obecnie w 13 tyg ciąży. 4.06 bylam na badaniu prenatalnym wszystko anatomicznie jest ok. Natomiast NT na gornej granicy pobrali mi krew na wyniki mam czekac ok 3 tyg. Dr. Powiedziala mi zeby póki co sie nie przejmować a wrazie zlych wynikow z krwi beda dzwonic i zlecać inne badania. Mam 36 lat to druga ciąża, pierwsza w 2015r dziecko zdrowe. Napiano ze jest wysokie ryzyko Trisomia 21. Jeste przerażona czy sa tutaj kobiety ktore mimo to urodzily zdrowe dzieci.? Pozdrawiam
to bardzo częste, przez sam wiek prawdopodobieństwo trisomii 21 jest u Ciebie bardzo wysokie. Czekaj na wyniki Pappa, na spokojnie. Albo zrób sobie test nifty czy sanco jeśli się denerwujesz :)
 
Dziekuje za odpowiedzi czytalam wlasnie dużo o tym. Słyszałam że mimo wysokiego ryzyka, glownie ze wzgledu na wiek rodzą sie zupelnie zdrowe dzieci i to mnie pociesza lecz mysli w głowie krążą straszne. Czekam poki co na wyniki z tej krwi, a na pocztku lipca pojade na polowkowe. Pozdrawiam 😉
 
Rozwiązanie
Do góry