reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Tez mnie irytuja te skoski nie wiadomo skad i dlaczego... A jak sobie pomysle ze w tym momencie te skoski to już w sumie tylko doproewdzaja do tego ze mlody pewnie za szybko rosnie to mnie drazni to strasznie i juz nie mam sil czasami
 
reklama
Tez mnie irytuja te skoski nie wiadomo skad i dlaczego... A jak sobie pomysle ze w tym momencie te skoski to już w sumie tylko doproewdzaja do tego ze mlody pewnie za szybko rosnie to mnie drazni to strasznie i juz nie mam sil czasami
A czesto masz skoki? Raz na dzien? Tydzien? Poczytalam sobie troche stron z tego forum ale z 2004,2005r i dziewczyny pisaly ze same skoki nie sa niebezpieczne a dlugo utrzymujacy sie cukier np do 160 po 2h.. Moze cos w tym jest? Bo jesli cukier szybko spada załóżmy z 170 do 130 w ciagu 20 min to chuba dobrze nie?
 
A czesto masz skoki? Raz na dzien? Tydzien? Poczytalam sobie troche stron z tego forum ale z 2004,2005r i dziewczyny pisaly ze same skoki nie sa niebezpieczne a dlugo utrzymujacy sie cukier np do 160 po 2h.. Moze cos w tym jest? Bo jesli cukier szybko spada załóżmy z 170 do 130 w ciagu 20 min to chuba dobrze nie?
Raz na dzien az nie czasem mam kilka dni ok i nagle po ktoryms posilku mam wyskok czasem mam 2 dni pod rzad 1 wyskok i pozniej znowu spokoj...
 
Mam cos kirpska passe ostatnio codsiennie jakis skok jak nie po obiedxze to po kolacji ok 150... A mowia ze przed porodem cukrzyca troche odpuszcza... Chyba nie u mnie....
 
Jem to samo co zwykle dzis. Placuszki na obiad z cukini po ktorych zawsze cukier idewlny a dzis 153 o zgrooozo....
No mi ostatnio dwa jajka sadzone z cukinia i ziemniakami podniosly do ponad 140. I myslalam ze moze ta cukinia ale niemozliwe. Jadlam na pewniaka bo cukry marzenie zawsze byly po takim zestawie. A moze panierka jakas?
A mierzylas pozniej? Czy spadal?
 
No i jak wszyscy pisza..pomiary to jest loteria. Albo sie uda albo nie.
Dzis na 2 sniadanie zjadlam 2 kromki chleba ktory w sumie mi nie sluzy z feta i oliwkami i az balam sie mierzyc a tam.. 89... 😱
 
No mi ostatnio dwa jajka sadzone z cukinia i ziemniakami podniosly do ponad 140. I myslalam ze moze ta cukinia ale niemozliwe. Jadlam na pewniaka bo cukry marzenie zawsze byly po takim zestawie. A moze panierka jakas?
A mierzylas pozniej? Czy spadal?
Nie mialam zadnej panierki... Smazylam. Na. Patelni grillowanej na oliwie... Dziwne ale pozniej spadal ten cukier... Juz nie ogarniam tej cukrzycy a kazdy skok. Mnie tak dobija ze kosmos...
 
reklama
Do góry