reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Cos tu ostatnio cichutko... [emoji3] Czyzby wszystkie mamuski mialy cukry idealne? :)
Ja dziś rano 92 więc daleko od idealu hiii mam pytanie czy wy macie loty jak głodne jesteście? Normalnie mi słabo się robi o slaniam się na nogach jak mierze wtedy cukier mam powyżej 80 Woec nie jakoś tragicznie nisko
 
Ja dziś rano 92 więc daleko od idealu hiii mam pytanie czy wy macie loty jak głodne jesteście? Normalnie mi słabo się robi o slaniam się na nogach jak mierze wtedy cukier mam powyżej 80 Woec nie jakoś tragicznie nisko
Nie wiem czy miałaś wcześniej takie problemy, ale teraz przez tą pogodę są wahania ciśnienia i może to powoduje u Ciebie słabnięcie bo cukier koło 80 między posiłkami to normalna wartość 🙂
 
Ja jak glodna to takich objawow raczej nie mam zeby mi bylo slabo... Dziwne bo w sumie. 80 to jeszcze tragedii nie ma, ale każdy organizm inny moze dla Ciebie to juz niski cukier i dlatego tak reagujesz... 😀
 
Ja jak glodna to takich objawow raczej nie mam zeby mi bylo slabo... Dziwne bo w sumie. 80 to jeszcze tragedii nie ma, ale każdy organizm inny moze dla Ciebie to juz niski cukier i dlatego tak reagujesz... [emoji3]
Może i ciśnienie ale to wiąże się z atakiem głodu dlatego myślę że to od cukrzycy dziwne to jest i strasznie denerwujące
 
reklama
Dziewczyny szkoda mi Was z tymi cukrami.
Ja zjem schabowe go z ziemniakami i mizerią i cukier ok, naleśniki też ok. Nawet jak jestem na wsi to najem kanapek z białym chlebem i też jest ok [emoji2368]
Jedynie cukry na czczo.. Ale na to insulina i są przeważnie ok 80
 
Do góry