reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajników i miednicy w 4 tyg ciąży

Vika12255

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2020
Postów
103
Czy objawem. Prawidłowo rozwijającej się ciąży jest naprzemienny ból jajnikow w momecie bólu jednego z nich ból promieniuje mi do miednicy kilka dni temu promieniował do nogi.
Beta 151.
Jutro mam wizytę u ginekologa bo niecały tydzień temu nie było widać wgl ciazy.
 
reklama
Bol nie jest objawem żadnej ciąży. Oczywiście w trakcie ciąży możesz odczywać kłucia jajników, ciągnięcie lub pobolewanie podbrzusza, na pewnym etapie ciąży ból miednicy, ale nie świadczy to o tym jak rozwija się ciąża.
 
Czyli może być już coś nie tak w 4 tyg? Na usg będzie juz widać w razie czego ciążę pozamaciczna?bardzo się boję że coś przeoczę
 
To jest bardzo wczesna ciąża. Może być wszystko super pięknie, ale może też dziać się coś niepokojącego. Ale takie bóle, o których piszesz wg mnie nie są wyznacznikiem rozwoju ciąży. Dobrze, ze idziesz do lekarza. On powinien rozwiać twoje wątpliwości. Niestety na tak wczesnym etapie na usg pewnie niewiele będzie widać. To jest za wczesny etap żeby zobaczyć czy jest serduszko. Konieczne będą systematyczne kontrole co kilka tygodni i to one wskażą czy jest wszystko ok. Wiem, że jak bardzo pragnęlo się dzidziusia to łatwiej powiedzieć niż spokojnie siedzieć i czekać, ale niestety nic się nie poradzi. To twoja pierwsza ciąza?
 
2. pierwsza 7 lat temu poroniona w 6 tyg. Ale wtedy nie miałam takich boli jak teraz tylko pozytywny test bóle piersi i o dziwo było widać bicie serca w 4 tyg.
 
2. pierwsza 7 lat temu poroniona w 6 tyg. Ale wtedy nie miałam takich boli jak teraz tylko pozytywny test bóle piersi i o dziwo było widać bicie serca w 4 tyg.
Bicie serca w 4tc? Naprawdę? Przecież jeszcze zarodka nie ma. Chyba że piszesz 4tc od owulacji czyli od OM 6tc to by się zgadzało.
 
Tak 4 tydzień życia płodu 6 od miesiączki.
Boję się że skończy się tak samo, mam też dużo czarnych myśli i nie czuję się psychicznie zbyt dobrze
 
Tak 4 tydzień życia płodu 6 od miesiączki.
Boję się że skończy się tak samo, mam też dużo czarnych myśli i nie czuję się psychicznie zbyt dobrze
No to tak wtedy mogło być już serduszko.

Nie myśl negatywnie bo to nie pomagam. A fasolka potrzebuje spokoju mamy. Wiem łatwo się mówi ale naprawdę wiem co mówię bo sama straciłam 5 ciąż właśnie ostatnia w kwietniu br. Wszystko będzie dobrze zobaczysz.
 
Tak naprawdę jeśli trafisz na dobrego lekarz może zaproponować ci leki ulatwiające podtrzymanie ciąży ale to nie jest 100%rozwiązanie. Często bez względu na leki niektóre ciąże nie mają happy endu. Bierz kwas foliowy i oszczędzaj się na ile to możliwe. Będę 3mać kciuki i napisz co po wizycie u lekarza.
 
reklama
Tak naprawdę jeśli trafisz na dobrego lekarz może zaproponować ci leki ulatwiające podtrzymanie ciąży ale to nie jest 100%rozwiązanie. Często bez względu na leki niektóre ciąże nie mają happy endu. Bierz kwas foliowy i oszczędzaj się na ile to możliwe. Będę 3mać kciuki i napisz co po wizycie u lekarza.
Niestety ale muszę się zgodzić. Można podtrzymać ciąże ale jak ma dojść do poronienia samoistnego lub zatrzymanego to i tak dojdzie nie zależnie czy bierzesz leki czy też nie. Przykre ale prawdziwe.
 
Do góry