reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Patka95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
53
Cześć dziewczyny jestem tutaj poraz pierwszy ale chciałam się z Wami podzielić. Staramy się z Mężem od 2 lat, akurat udało się, pojawiły się 2 kreseczki. Pierwsza betę zrobiłam 18.06 i wyszła 60.01 22.06 wyszła 772.3 i 25. 06 3595,80. Byłam u Lekarza 01.07 i okazało się, że mam tylko pecherzyk ciążowy, zmartwił Mnie lekarza ponieważ mówił, że na taką betę powinien być już zarodek i serduszko a nie ma nic. Kazał mi zrobić betę i wyszła 15000,00. Czy wy też tak milyscie? Kiedy Wam się pojawił zarodek? :( strasznie się martwię. Ostatnia miesiączkę miałam 27 mają.
 
reklama
Zarodek powinno być widać przy becie 10000. Teraz nie zostaje Ci nic innego jak czekać. Kiedy masz kolejne usg?
 
Spokojnie , myślę że to jeszcze wcześnie, choć beta fakt bardzo wysoka ,ale ja zawsze tylko raz sprawdzałam, więc nie wiem na jakiej becie było widać serduszko, myślę że będzie dobrze
 
Beta wysoka b może będą bliźniaki?. Tak jak piszą dziewczyny poczekaj spokojnie na moje wszystko jest ok
Muszę czekać :( ale te czekanie najgorsze... Boję się, że będzie puste jajo... Bo Lekarz był zdziwiony w środę, że nie ma zarodka przy takiej Becie a jak teraz nie będzie to nie wiem :(
 
reklama
Do góry