reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest dobrze? Beta

Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
5
Wczoraj byłam u ginekologa. Pogratulował mi tylko ciąży powiedział, że jest pęcherzyk i tyle. Nic więcej.
Po wyjściu od niego zrobiłam Betę wyszła 4477, 0.
Na jaki tydzień wskazuje Beta? Czy jest w porządku jeśli widać tylko pęcherzyk?
 
reklama
Jeżeli masz cykle 28dni i tradycyjnie owulację około 14 dnia cyklu to masz teraz 7tc. Teoretycznie powinno być już widać zarodek. Możliwe, że masz nieregularne cykle albo owulacja była później. Powtórz betę. Powinna być znacznie większą. Zobacz sobie na kalkulatorze przyrostu beta HCG czy masz prawidłowy wzrost. Ogólnie należy zrobic dwa badania bety w odstępie dwóch dni, powinno wzrosnąć dwukrotnie.
 
Spokojnie, liczy się przyrost. Nigdy nie wiadomo kiedy tak naprawdę nastąpiło zapłodnienie. Dlatego termin porodu wylicza się z ostatniej miesiączki. Dla spokoju powtórz betę. I ten przyrost w ciągu 48 h, to też wcale niekoniecznie 100% musi być.

Wczoraj byłam u ginekologa. Pogratulował mi tylko ciąży powiedział, że jest pęcherzyk i tyle. Nic więcej.
Po wyjściu od niego zrobiłam Betę wyszła 4477, 0.
Na jaki tydzień wskazuje Beta? Czy jest w porządku jeśli widać tylko pęcherzyk?
 
Do góry