reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniająca się miesiączka

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Pytam tu, bo często o coś pytam i doradzacie, a dużo rad się sprawdza 😊 a mianowicie chodzi o to, ze odkąd urodziłam córkę, 7tyg po CC miesiączka przychodziła Równiutko co 28dni.. córka ma 8msc. A w tym miesiącu jak nigdy miesiączka się spóźnia już z 5-6dni. Robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywnie. Oczywiście wiemy, ze w ciąży być nie mogę, bo po 1 było by za wcześnie po CC. A po drugie nie chcemy z mężem już więcej żadnych dzieci.. dlaczego miesiączka może się spóźniać chodz zawsze była co 28dni jak z zegarku? Napomknę, ze ostatnio miałam zapalenie jakieś „nieprzyjemny zapach, swędzenie, pieczenie”. Czy to może mieć wpływ na brak miesiączki ? Bo troszke się zaczynam stresować :( Dodam jeszcze tylko, ze nie mam żadnych objawów żeby misiaczka miała przyjść, jedynie co mnie dziwi to biała maź na papierze gdy się podcieram.
 
reklama
Miałam tak samo ,tylko ja po naturalnym, okres przyszedł po 3 miesiącach, był co 28 dni , a tu nagle 36 i nic , tez testy negatywne ,i w końcu przyszedł, nie wiem czemu się tak stało, teraz znowu jak w zegarku , trzeba czekać skoro testy negatywne
 
Do góry