reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża .potrzebuje porady

U

użytkownik-a

Gość
Hej mam pytanie byłam na usg tydzień temu i był pecherzyk ciazowy 8,7 mm i pecherzyk zółtkowy 4,5 mm dzisiaj po tygodniu pecherzyk ciazowy ma 22 mm i brak pecherzyk zółtkowego.
Czy ktoś miał podobna sytuacje? Lub o takiej słyszał? Co to może oznaczać?
 
reklama
Rozwiązanie
I udało się bez zabiegu ?
Tak udało się bez zabiegu. Wypisałam się ze szpitala na własne zadanie, jednak byłam w kontakcie telefonicznym z moim lekarzem do którego chodzę prywatnie i wypisałam się za jego zgoda. Miałam podane 14 dawek tabletek, udało się oczyścić prawie do końca mimo tego lekarze w szpitalu naciskali na zabieg, ja wolałam go uniknąć. Miałam pierwsza miesiączkę wywoływana lekiem aby szybciej oczyścić się do końca. Dostałam ja po 3 tygodniach od podania pierszej dawki tabletek w szpitalu. Po tej wywoływanej miesiączce byłam u lekarza i było już wszytsko dobrze..
Lekarz powiedział że on się spotkał z cudem żebym brała progesteron i przyszła za tydzień.
Nie wiem co mam robić po ciąży pozamacicznej ,drugiej poronienionej nie mam już nadziei . Boję się że będę podtrzymywala sztucznie ciaze Która jest nieprawidłowa boję się zabiegu .
Nie wiem czy lekarz mówi realnie czy nie . Dlatego szukam dziewczyn które mają jakąś wiedzę na ten temat . @Fado123 dzięki za odpowiedź przynajmniej wiem że ys może zniknąć bo zaczęłam sobie wmawiać że może lekarz nie zauważył Ale sprzęt ma dobry akurat.
Ale czemu pecherzyk ciazowy rośnie skoro zoltkowy zanikl .
Nie wiem czy sobie wmawiam Ale na górze pęcherzyka na środku przy ścianie widzę malutka kropeczke czy to może e coś być?
 

Załączniki

  • 20200715_151109.jpg
    20200715_151109.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 100
Lekarz powiedział że on się spotkał z cudem żebym brała progesteron i przyszła za tydzień.
Nie wiem co mam robić po ciąży pozamacicznej ,drugiej poronienionej nie mam już nadziei . Boję się że będę podtrzymywala sztucznie ciaze Która jest nieprawidłowa boję się zabiegu .
Nie wiem czy lekarz mówi realnie czy nie . Dlatego szukam dziewczyn które mają jakąś wiedzę na ten temat . @Fado123 dzięki za odpowiedź przynajmniej wiem że ys może zniknąć bo zaczęłam sobie wmawiać że może lekarz nie zauważył Ale sprzęt ma dobry akurat.
Ale czemu pecherzyk ciazowy rośnie skoro zoltkowy zanikl .
Nie wiem czy sobie wmawiam Ale na górze pęcherzyka na środku przy ścianie widzę malutka kropeczke czy to może e coś być?
Przykro mi że to przychodzisz, ja 2 razy poronilam , pierwszy raz miałam pusty pęcherzyk i właśnie tak wyglądał, a który to tydzień u Ciebie? Masz zdjęcia tego wcześniejszego usg?
 
Przykro mi że to przychodzisz, ja 2 razy poronilam , pierwszy raz miałam pusty pęcherzyk i właśnie tak wyglądał, a który to tydzień u Ciebie? Masz zdjęcia tego wcześniejszego usg?
No już prawie 7 tydzien . Nie mam zdjęcia nie dali mi ale był pecherzyk ciazowy i ladny okrągły zółtkowy. Myślę że muszę się z tym pogodzić najgorsze teraz będzie to czekanie nie wiem co mam robić dalej nie wiem co mnie czeka . Temperatura dalej podniesiona 37 ° . Czuje że raczej nie oczyszcze się sama ... myślisz że bez skierowania mogę moge isc do szpitala i poprosić o obserwacje?
 
No już prawie 7 tydzien . Nie mam zdjęcia nie dali mi ale był pecherzyk ciazowy i ladny okrągły zółtkowy. Myślę że muszę się z tym pogodzić najgorsze teraz będzie to czekanie nie wiem co mam robić dalej nie wiem co mnie czeka . Temperatura dalej podniesiona 37 ° . Czuje że raczej nie oczyszcze się sama ... myślisz że bez skierowania mogę moge isc do szpitala i poprosić o obserwacje?
Jeśli nic się nie dzieje ,to raczej nie będą chcieli Cię przyjąć, 7 tc powinno już być serduszko eh
 
reklama
reklama
Hej mam pytanie byłam na usg tydzień temu i był pecherzyk ciazowy 8,7 mm i pecherzyk zółtkowy 4,5 mm dzisiaj po tygodniu pecherzyk ciazowy ma 22 mm i brak pecherzyk zółtkowego.
Czy ktoś miał podobna sytuacje? Lub o takiej słyszał? Co to może oznaczać?
Jesteś pewna daty owulacji? Monitoring cyklu? Ja bym brała progesteron i jeszcze poczekała. Może to nie jest 7tc. Może ciąża jest młodsza.
 
Do góry