reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kobitki POMÓŻCIE !!!

Dołączył(a)
16 Lipiec 2020
Postów
3
Jestem załamana...

Mój wzrost bety-HCG jest prawie żaden a do tego mam brązowe plamienia. Jestem w 5/6 t.c
10.07 : 926.7 mIU/ml
13.07 : 1017 mIU/ml
15.07 : 1042 mIu/ml
Dodam że dzisiaj doszło do brązowego plamienia, czerwone plamienie w kolorze malinowym ???

Na USG Pani doktor stwierdziła że ciąża wygląda bardzo dobrze. Widać przepływ krwi, wszystko rozwija się dobrze. Stwierdziła jedynie że patrząc na moje wyniki bety, nie powinna widzieć tego co widzi na USG i stwierdziła że cuda się zdarzają. Przepisała mi duphaston 2x dziennie.
W poniedziałek mam powtórzyć badanie krwi by zobaczyć przyrost po dłuższym czasie.

Kobitki... czy któraś z was była w podobnej sytuacji.
 
reklama
Jestem załamana...

Mój wzrost bety-HCG jest prawie żaden a do tego mam brązowe plamienia. Jestem w 5/6 t.c
10.07 : 926.7 mIU/ml
13.07 : 1017 mIU/ml
15.07 : 1042 mIu/ml
Dodam że dzisiaj doszło do brązowego plamienia, czerwone plamienie w kolorze malinowym ???

Na USG Pani doktor stwierdziła że ciąża wygląda bardzo dobrze. Widać przepływ krwi, wszystko rozwija się dobrze. Stwierdziła jedynie że patrząc na moje wyniki bety, nie powinna widzieć tego co widzi na USG i stwierdziła że cuda się zdarzają. Przepisała mi duphaston 2x dziennie.
W poniedziałek mam powtórzyć badanie krwi by zobaczyć przyrost po dłuższym czasie.

Kobitki... czy któraś z was była w podobnej sytuacji.
A co dokładnie widziała na usg? Bo przy takiej becie to dopiero pęcherzyk ciążowy może być widoczny a co dopiero mówić o przepływach.
 
A co dokładnie widziała na usg? Bo przy takiej becie to dopiero pęcherzyk ciążowy może być widoczny a co dopiero mówić o przepływach.

wlasnie doskonale zdaje sobie z tego sprawę Ja i moja Pani doktor. Powiedziała ze jak na takie wyniki widzi ZA DUŻO. Sama była zdziwiona że widać te przepływy i bardzo dobrze widoczny pęcherzyk...
Wieczorem będę w stanie podesłać zdjęcie USG.
 
Ostatnia edycja:
Do góry