reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uszczypniecia bociana- plamki u niemowlaka

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Hej czy , któraś sie spotkała z czymś takim? Tak po porodzie określiła te naczynka pediatra. Ponoc znikają do 2roku życia? Miało to któreś dziecko i zniknęlo??
 
reklama
Rozwiązanie
Moja trzylatka nadal ma ten ślad z tylu główki. Jednak włosy zasłaniają wiec tak nie widać. Myśle, że trochę zbladło ale mimo wszystko jest dość duży.
Hej czy , któraś sie spotkała z czymś takim? Tak po porodzie określiła te naczynka pediatra. Ponoc znikają do 2roku życia? Miało to któreś dziecko i zniknęlo??
Mój miał na karku i na czole. Na czole trochę zostalo ale widać jak np. Mocno płacze i się czerwieni wcześniej było dużo bardziej widoczne

Edit. Zapomniałam dodac, że właśnie skończył dwa lata
 
Mój miał na karku i na czole. Na czole trochę zostalo ale widać jak np. Mocno płacze i się czerwieni wcześniej było dużo bardziej widoczne

Edit. Zapomniałam dodac, że właśnie skończył dwa lata
A robiłas cos z tym czy poprostu trzeba czekać? Moj ma na przedramieniu fakt, że urodzony 5dni temu ale jestem tym zaniepokojona. Zastanawiam się czy skonsultować to z jakimś dermatologiem?
 
A robiłas cos z tym czy poprostu trzeba czekać? Moj ma na przedramieniu fakt, że urodzony 5dni temu ale jestem tym zaniepokojona. Zastanawiam się czy skonsultować to z jakimś dermatologiem?
Lekarz mówiła że nic nie muszę robić to też może zostac lub zblednac albo zniknąć wraz z wiekiem. Mój brat ma i zostało u niego do teraz więc pewnie juz się nie pozbędzie i też na twarzy. A u mojego synka już prawie nie widać a było dość mocno, na środku czoła więc też nie chciałam by to zostało
 
Moja córka też miała dość widoczne, na czole nad nosem. Teraz trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zauważyć (ma prawie 4 lata). Czasem jest lepiej widoczne jak się zgrzeje, w upały naczynia krwionośne się rozszerzają. Nic z tym nie robiliśmy, lekarka powiedziała, że może się utrzymywać nawet do trzech lat i jakoś tak było.
 
Hej czy , któraś sie spotkała z czymś takim? Tak po porodzie określiła te naczynka pediatra. Ponoc znikają do 2roku życia? Miało to któreś dziecko i zniknęlo??
Hej. Mozesz wyslac zdjecie?
Moja 3 latka ma na przedramieniu i mowili nam,ze powinno samo zniknac do 2 roku roku jednak tak sie nie stalo- ma do dzis bardzo widocznego naczyniaka. Dermatolog powiedzial,ze jak bedzie dorosla i bedzie jej to przeszkadzac to moze usunac laserowo.
Natomiast moja mlodsza corka po urodzeniu miala na powiece, na szczescie juz nie widac i na karku, ma do dzis,ale mniej widoczne niz na poczatku- ma roczek.
 
reklama
Hej. Mozesz wyslac zdjecie?
Moja 3 latka ma na przedramieniu i mowili nam,ze powinno samo zniknac do 2 roku roku jednak tak sie nie stalo- ma do dzis bardzo widocznego naczyniaka. Dermatolog powiedzial,ze jak bedzie dorosla i bedzie jej to przeszkadzac to moze usunac laserowo.
Natomiast moja mlodsza corka po urodzeniu miala na powiece, na szczescie juz nie widac i na karku, ma do dzis,ale mniej widoczne niz na poczatku- ma roczek.
Ciężko mi uchwycic
 

Załączniki

  • 20200718_112108.jpg
    20200718_112108.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 174
reklama
Ciężko mi uchwycic
Dobrze widze, to jest na calej raczce?
To moja starsza ma taki naczyniak jak w zalaczniku od urodzenia, a mlodsza miala na powiece czerwona plame,podobna jak na Twoim zdjeciu i przy placzu to ciemnialo, ale nie miala na calej raczce wiec ciezko mi cos napisac. Ale jesli to jest "uszczypniecie bociana" to zejdzie samo z czasem ;)
 

Załączniki

  • 20200718_122105.jpg
    20200718_122105.jpg
    961,7 KB · Wyświetleń: 1 106

Podobne tematy

Do góry