reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

U mnie laboratorium jest czynne jakoś od rana do wieczora (6-18) nawet w sobotę ale jakoś krócej. A nie może ktoś się podrzucić? Może jakaś koleżanka z pracy?

wolę poczekać nie lubię się prosić :) no chyba że to
U mnie laboratorium jest czynne jakoś od rana do wieczora (6-18) nawet w sobotę ale jakoś krócej. A nie może ktoś się podrzucić? Może jakaś koleżanka z pracy?
wow to gdzie Ty mieszkasz ? 🤪 u mnie maksymalnie do 15 jest tam gdzie mam bliżej . W soboty nie robią
 
reklama
dziewczyny @ powinnam była dostać w niedzielę ale nie ma w aplikacji, że się spóźnia tylko jest takie coś... wcześniej miałam co 28 dni cykl , a teraz wychodzi mi 32. ostatni moj cykl trwał 53 dni, bo miałam dużo nerwów i się spóźniała @.
teraz nie wiem czy owulacja mi się przesunela czy co 🙄 od 5 do 9 lipca miałam kłócie jajników i byłam pewna, że to była owulacja
 

Załączniki

  • Screenshot_20200721-065250_Flo.jpg
    Screenshot_20200721-065250_Flo.jpg
    104,9 KB · Wyświetleń: 66
dziewczyny @ powinnam była dostać w niedzielę ale nie ma w aplikacji, że się spóźnia tylko jest takie coś... wcześniej miałam co 28 dni cykl , a teraz wychodzi mi 32. ostatni moj cykl trwał 53 dni, bo miałam dużo nerwów i się spóźniała @.
teraz nie wiem czy owulacja mi się przesunela czy co 🙄 od 5 do 9 lipca miałam kłócie jajników i byłam pewna, że to była owulacja
Mi też w aplikacji nie pokazuje, że się spóźniła tylko mam tak jak ty.
 
reklama
Do góry