reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Igor zawsze wstaje raz na mleko i wtedy chcieliśmy wyjechać, ale znając nasze szczęście to wstanie albo zdecydowanie za wcześnie albo za późno [emoji86] a jak obudzę lwa to nie wiem jak on zareaguje [emoji23]
A nie możesz nakarmić go w foteliku jak się przebudzi ? Zatrzymać się i jeszcze właśnie na śpiocha butla. Pozycja zła nie jest więc może tak
 
reklama
Igor zawsze wstaje raz na mleko i wtedy chcieliśmy wyjechać, ale znając nasze szczęście to wstanie albo zdecydowanie za wcześnie albo za późno [emoji86] a jak obudzę lwa to nie wiem jak on zareaguje [emoji23]
Co do kąpieli możesz wziąć ze sobą malutki basenik dmuchany, włożyć do wanny i w nim umyć Igora. Mało miejsca zajmuje a moze i ma plażę się przyda [emoji6] co do apteczki to tak jak dziewczyny piszą. Książeczki pewnie też spakujesz. Ja w kryzysowych sytuacjach gdzie już nic nie pomagalo podczas jazdy to włączałam piosenki na tel [emoji85]
Jak będzie głodny to sam się obudzi
 
Ja z małą Julka jezdzilam do mamy do Holandii.. 1000km.. zaliczyłam busem przewozowym podroz 12h pierwsze wsiadlysmy i ostatnie wysiadlysmy.. wtedy właśnie okazało sie ze Jula ma chorobę lokomocyjną i 3/4 podrozy wymiotowała [emoji85]
Wow nieźle [emoji87] ja bym się teraz nie wybrała na żadne wakacje z dzieciakami.. Młoda nieprzyzwyczajona do jazdy bo my nigdzie nie jeździmy praktycznie więc zaraz jest ryk no i młody że swoją choroba lokomocyjną... Może za kilka lat gdzieś pojedziemy [emoji28]


Póki co dzieciaki szczęśliwe bo tatuś zrobił im domek więc szaleją [emoji38] młoda wychodzić nie chce za nic [emoji28]
IMG_20200722_150600.jpeg
IMG_20200722_151038.jpeg
 
Nasz w butach nie chce chodzic. Na dworze nawet boso woli raczkowac zamiast chodzic 🥺

Śliczny domek. Życzę samych super zabaw Dagusi 🥰
 
Wow nieźle [emoji87] ja bym się teraz nie wybrała na żadne wakacje z dzieciakami.. Młoda nieprzyzwyczajona do jazdy bo my nigdzie nie jeździmy praktycznie więc zaraz jest ryk no i młody że swoją choroba lokomocyjną... Może za kilka lat gdzieś pojedziemy [emoji28]


Póki co dzieciaki szczęśliwe bo tatuś zrobił im domek więc szaleją [emoji38] młoda wychodzić nie chce za nic [emoji28]Zobacz załącznik 1152763Zobacz załącznik 1152764
Super sprawa! Jak ona się tam wgramoli? :D
My 29,07 też mmr, ale o termin dzwoniłam w czerwcu i z uwagi na koronę dopiero był ten.
 
Super sprawa! Jak ona się tam wgramoli? :D
My 29,07 też mmr, ale o termin dzwoniłam w czerwcu i z uwagi na koronę dopiero był ten.
Póki co sama ja tam daje bo nie chce jej pokazywać jak ma wchodzić bo będzie tam ciągle [emoji85]

U nas w sumie terminy bez zmian jedynie zmiana taka że jak są szczepienia to nie jak wcześniej przychodziło się rano i czekało w kolejce tylko na konkretną godzinę przychodzi jedna osoba z dzieckiem i potem kolejna. Miesiąc temu byliśmy na pneumo i od razu nas zapisali na mmr
 
Dziewczyny, których dzieci są na mm, mam do was pytanie. Ile czasu dałyście swoim dzieciaczkom, by przejść z 2 na 3?
 
Dziewczyny, których dzieci są na mm, mam do was pytanie. Ile czasu dałyście swoim dzieciaczkom, by przejść z 2 na 3?
Nie wiem ile to trwało, ale najpierw 1 dwojki 5 trójki i tak kilka dni później coraz więcej. Jak już było 3 na 2 to na następny dzien przeszłam.
 
Super sprawa! Jak ona się tam wgramoli? :D
My 29,07 też mmr, ale o termin dzwoniłam w czerwcu i z uwagi na koronę dopiero był ten.
Ja sama przestawilam to szczepienie. Maly skończy 15mcy 30 lipca a umowie szczepienie na 14 sierpnia.. bedzie mial 15.5 mca.
Boje sie tej szczepionki 🥺🥺
 
reklama
Dziewczyny, których dzieci są na mm, mam do was pytanie. Ile czasu dałyście swoim dzieciaczkom, by przejść z 2 na 3?
2 dni.. u nas przejscie spowodowalo ze maly odrzucil mleko! Ma nieco inny smak no i miarka jest mniejsza od poprzednich mlek... Z czasem udalo sie wprowadzic 2 butelki na dobe mleczka.
 
Do góry