reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik Badania betę HCP ....

Bobasek12345

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2020
Postów
41
Hej przesyłam mój wynik badan i co o tym sądzicie czy dobrze odczytałam że dzidzia jest między 2-3 tygodniu 🙃
 

Załączniki

  • 1595675436286..jpg
    1595675436286..jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 354
reklama
W poniedziałek jadę do ginekologa bo nawet i w pracy koleżanki mówiły żebym jechała ....i szybko sprawdzić chodzi też o moją pracę ... Jestem kasjerko pracuje w Biedronce a tam wiadomo się nie leży i raczej też biedronka mnie nie dopuścić do pracy jeśli już mam jakoś pewność nie będę ryzykować tym bardziej że to moja 1 ciaza i już młodziutka nie jestem prawie 30stka na karku..... Także drogie moje panie modlę się że tak jest dzidzia i wszytko mam nadzieję że się wyjaśni w poniedziałek dziękuję wam wszystkim jeszcze raz za wsparcie duchowe i dzielenie się swoimi przygodami całuje was gorąco 🥰😘😘💋
 
W poniedziałek jadę do ginekologa bo nawet i w pracy koleżanki mówiły żebym jechała ....i szybko sprawdzić chodzi też o moją pracę ... Jestem kasjerko pracuje w Biedronce a tam wiadomo się nie leży i raczej też biedronka mnie nie dopuścić do pracy jeśli już mam jakoś pewność nie będę ryzykować tym bardziej że to moja 1 ciaza i już młodziutka nie jestem prawie 30stka na karku..... Także drogie moje panie modlę się że tak jest dzidzia i wszytko mam nadzieję że się wyjaśni w poniedziałek dziękuję wam wszystkim jeszcze raz za wsparcie duchowe i dzielenie się swoimi przygodami całuje was gorąco 🥰😘😘💋
W poniedziałek nic lekarz jeszcze nie zobaczy ani nie potwierdzi ciąży bo jest na to stanowczo za wcześnie. Nawet karty ciąży nie założy. Pracodawca musi Ci zapewnić takie stanowisko, które nie będzie zagrażało Tobie i dziecku.
 
Zrób w poniedziałek drugi raz beta HCG i zobacz przyrost, ja robię dokładnie to samo w poniedziałek. Od tego zależy czy ciąża dobrze się rozwija. Ja tez się boje, ale jeśli będzie przyrastać to wszystko będzie ok i wtedy możesz iść do lekarza. Ale z tego co wiem to pęcherzyk ciążowy można zobaczyć na usg dopiero w 5 -6 tygodniu. Także spokojnie. Wiem co czujesz bo ja tez odrazu chciałam iść do lekarza ale wiem ze to nie ma sensu.
 
reklama
Kochana, nie chce cię straszyć bo każdy organizm jest inny, ja w poprzednim miesiącu tez miałam testy pozytywne, które wychodziły mi dość późno bo 7 dni po miesiączce, miałam tez bardzo niska betę, nie przyrastala mi tak jak powinna i niestety miałam poronienie samoistne, w tym miesiącu jestem w szoku, bo czekałam na okres ale 2 dni po spodziewanej miesiączce zrobiłam test, a tam 2 kreski, w piątek robiłam betę i wynik 66, tez się martwię czy nie za niski, ale wierze ze wszystko się uda. Oby wytrwać do poniedziałku, a masz już jakieś objawy ? Bo ja bardzo często oddaje mocz i dziś doszły mnie mdłości. Wiec myśle ze to pozytywne oznaki 🙂
 
reklama
Kochana, nie chce cię straszyć bo każdy organizm jest inny, ja w poprzednim miesiącu tez miałam testy pozytywne, które wychodziły mi dość późno bo 7 dni po miesiączce, miałam tez bardzo niska betę, nie przyrastala mi tak jak powinna i niestety miałam poronienie samoistne, w tym miesiącu jestem w szoku, bo czekałam na okres ale 2 dni po spodziewanej miesiączce zrobiłam test, a tam 2 kreski, w piątek robiłam betę i wynik 66, tez się martwię czy nie za niski, ale wierze ze wszystko się uda. Oby wytrwać do poniedziałku, a masz już jakieś objawy ? Bo ja bardzo często oddaje mocz i dziś doszły mnie mdłości. Wiec myśle ze to pozytywne oznaki 🙂
To po co straszysz moze byc tez ze owulacja sie przesunela 😊po 48godzinach najlepiej niech sprawdzi przyrost
 
Do góry