reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilne!!!

Dołączył(a)
3 Luty 2008
Postów
6
Mam 19 lat...nie bede owijala w bawelne. Ostatnio mi oraz mojemu chlopakowi podczas stosunku przytrafil sie wypadek. Choc bylismy zabezpieczeni...prezerwatywa zawiodla...bardzo boje sie tego, ze moge zajsc w ciaze. Nie jestem na to gotowa. Czy jest duze prawdopodobienstwo tego iz bede w ciazy? kochalam sie z M. dwa dni po zakonczeniu miesiaczki. Wydaje mi sie ze nie mam jeszcze dni plodnych. Moj cykl trwa 28, 27 dni a wypadek mial miejsce toz po okresie. Prosze o szybka odpowiedz:(
 
reklama
Ale to bylo trzy dni temu wiec test chyba niewiele mi powie? jedyne co mi pozostaje to chyba czekanie i oczekiwanie miesiaczki...ale myslicie ze prawdopodobienstwo jest duze? z tego co obliczalam dni plodne bede miala kolo 10 lutego.
 
Zuza trochę rzeczywiście za wcześnie na test (nie pamiętam dokładnie ale chyba po tygodniu możesz spróbować)

Co do metody kalendarzykowej i dni płodnych to u mnie to nie bardzo zdało egzamin.... Poczekaj, nie denerwuj się i zrób test.

Pójdź do lekarza
 
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku...to byl pierwszy taki wypadek chcialabym aby nie przyniosl nieoczekiwanych rezultatow. Ogolnie slyszalam ze nie jest tak latwo zajsc w ciaze...wiele osob stara sie przez nawet rok...ale wiadomo u kazdego odbywa sie to inaczej.
Bardzo chcialaby miec dziecko ale jeszcze nie teraz:) oby ulozylo sie po mojej mysli.
dziekuje za rady i pozdrawiam!
 
Zuza ciężko powiedzieć czy będziesz w ciąży czy nie. My z mężem mieliśmy taka sama przygodę w 5 dniu cyklu i efekt jest niezamierzony ale za to jaki spektakularny - właśnie po tamtym "wypadku" poczęliśmy nasze bliźnięta.:-)

Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po waszej myśli.
 
Ogolnie slyszalam ze nie jest tak latwo zajsc w ciaze...wiele osob stara sie przez nawet rok...ale wiadomo u kazdego odbywa sie to inaczej.
:-Dczęsto jak się ktoś stara to nie wychodzi, a jak się nie stara to wychodzi (sama jestem przykładem - trzy lata starań, a jak juz dałam sobie spokój to zafasolkowałam)
jeśli bardzo się obawiasz i spędza ci to sen z powiek, to tak jak piszą dziewczyny - poczekaj i zrób test (chyba że juz zrobiłaś to się pochwal)
inna sprawa - sorry, że to napiszę, ale uważam, że jeśli ktoś nie jest gotowy na zajście w ciążę, to nie powinien współżyć (to tak, jakby nie chcieć przytyć a codziennie wcinać tonę słodyczy - ryzyko jest zawsze duże)

trzymam kciuki, żeby (jakby nie było) było ok:tak:
patrycja - jedno z czerwcówiątek jest wynikiem (nie)działania "72godz po":-D:-D
tym jakże optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy pobyt na bb i zmykam do wyra
 
reklama
Mi sie wydaje,ze nie jestes w ciazy.Bo jak masz cykl np.28 dni to najbardziej plodna jestes 14 dni wczesniej i od tgo dnia trzeba odniczyc ok. 4-5 dni w jedna i droga strone.Ale na przykladzie mamy Emilki roznie to bywa.
Test ciazowy jest wiarygodny po ok 7 dnia od stosunku.
Tabletki ´´po´´ jest czasem trudno dostepna,bo nie kazdy lekarz chca ja wypisac.Co moim zdaniem nie jest wlasciewe.

ZUZA odezwij sie jak juz cos bedziesz wiedziec.
 
Do góry