reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja właśnie tego się obawiałam, że wszystkie sie zapłodnią i każdy sie wtuli i zostanie 🙈 dlatego lekarz był zawiedziony, że tylko 5 jaj pobrali bo on liczył na minimum 10 (stymulowała mnie inna gin) a ja skakałam z radości jak embriolog zadzwoniła, że "tylko" 3 sie nadają do zapłodnienia 🙈 jestem dziwna, wiem, ale jakoś tak mi się w głowę wbiło, że moje zarodki to moje dzieci i po wszystkie będę musiała wrócić 😁
Ja mam jeszcze 9 blastek i na pewno nie uda się wszyskich przetransferować 😊 będzie co ma byc
 
reklama
Ja właśnie tego się obawiałam, że wszystkie sie zapłodnią i każdy sie wtuli i zostanie 🙈 dlatego lekarz był zawiedziony, że tylko 5 jaj pobrali bo on liczył na minimum 10 (stymulowała mnie inna gin) a ja skakałam z radości jak embriolog zadzwoniła, że "tylko" 3 sie nadają do zapłodnienia 🙈 jestem dziwna, wiem, ale jakoś tak mi się w głowę wbiło, że moje zarodki to moje dzieci i po wszystkie będę musiała wrócić 😁
Ja też zapładniałam połowę jajek. Mam jeden nadprogramowy zarodek i wracam do niego. Nie mogę do adopcji oddać...
 
Ja też zapładniałam połowę jajek. Mam jeden nadprogramowy zarodek i wracam do niego. Nie mogę do adopcji oddać...


Ja tak samo, postanowiliśmy z mężem, ze choćby trzeba było przechodzić kolejną stymulacje to lepiej zobaczyć najpierw jak zareaguje na leki, ile jaj sie zapłodni i jak będą sie zagnieżdżać, bo mimo, że lekarze zapewniali, że to bardzo rzadkie przypadki, że się wszystkie zapładniają i zagnieżdżają to coś mi za uchem siedziało, że może stanie sie cud i każdy transfer się uda. I jakby pobrali 10 jaj to by zapładniali 6. A nie wyobrażam sobie wychowania takiej gromadki przy takich kosztach utrzymania... Także dziękuję Bogu, że nasz jeden cud we mnie rośnie a drugi czeka na odbiór ❤️

I wiem, że każda para ma inne podejście do tego tematu, ale najważniejsze to dobrze się czuć ze swoimi wyborami i postępować zgodnie ze swoim sumieniem ☺️

Ps. @Artemida90 piękne zdjęcie ❤️❤️❤️ cudowna pamiątka ❤️
 
Ja tak samo, postanowiliśmy z mężem, ze choćby trzeba było przechodzić kolejną stymulacje to lepiej zobaczyć najpierw jak zareaguje na leki, ile jaj sie zapłodni i jak będą sie zagnieżdżać, bo mimo, że lekarze zapewniali, że to bardzo rzadkie przypadki, że się wszystkie zapładniają i zagnieżdżają to coś mi za uchem siedziało, że może stanie sie cud i każdy transfer się uda. I jakby pobrali 10 jaj to by zapładniali 6. A nie wyobrażam sobie wychowania takiej gromadki przy takich kosztach utrzymania... Także dziękuję Bogu, że nasz jeden cud we mnie rośnie a drugi czeka na odbiór ❤

I wiem, że każda para ma inne podejście do tego tematu, ale najważniejsze to dobrze się czuć ze swoimi wyborami i postępować zgodnie ze swoim sumieniem ☺

Ps. @Artemida90 piękne zdjęcie ❤❤❤ cudowna pamiątka ❤
Dziękuje jeszcze raz 🥰☺️

To dodam oficjalnie te co już mam -
Bo wciąż czekam na resztę zwłaszcza te z mężem 💙
 

Załączniki

  • FBDAB2AB-CF2A-4C50-9588-726F17BF70C4.jpeg
    FBDAB2AB-CF2A-4C50-9588-726F17BF70C4.jpeg
    173,5 KB · Wyświetleń: 88
  • A908639F-C2F0-4575-8431-A6E3C20F47D8.jpeg
    A908639F-C2F0-4575-8431-A6E3C20F47D8.jpeg
    166,5 KB · Wyświetleń: 89
  • 1A11FA51-6E65-4D96-B261-FD8C7004E579.jpeg
    1A11FA51-6E65-4D96-B261-FD8C7004E579.jpeg
    367,7 KB · Wyświetleń: 84
  • 533699C4-EA94-4616-A71F-9CD37A5446A7.jpeg
    533699C4-EA94-4616-A71F-9CD37A5446A7.jpeg
    356,5 KB · Wyświetleń: 81
Ja tak samo, postanowiliśmy z mężem, ze choćby trzeba było przechodzić kolejną stymulacje to lepiej zobaczyć najpierw jak zareaguje na leki, ile jaj sie zapłodni i jak będą sie zagnieżdżać, bo mimo, że lekarze zapewniali, że to bardzo rzadkie przypadki, że się wszystkie zapładniają i zagnieżdżają to coś mi za uchem siedziało, że może stanie sie cud i każdy transfer się uda. I jakby pobrali 10 jaj to by zapładniali 6. A nie wyobrażam sobie wychowania takiej gromadki przy takich kosztach utrzymania... Także dziękuję Bogu, że nasz jeden cud we mnie rośnie a drugi czeka na odbiór ❤

I wiem, że każda para ma inne podejście do tego tematu, ale najważniejsze to dobrze się czuć ze swoimi wyborami i postępować zgodnie ze swoim sumieniem ☺

Ps. @Artemida90 piękne zdjęcie ❤❤❤ cudowna pamiątka ❤
Ja zapładniałam aż 9 bo tak podpowiedział lekarz. Jedna komórka się nie zapłodniła i finalnie dwie blastki. Gdyby zostało więcej blastek to chyba bym depresji dostała:( nie mogę tak po prostu oddac do adopcji.
 
Ja zapładniałam aż 9 bo tak podpowiedział lekarz. Jedna komórka się nie zapłodniła i finalnie dwie blastki. Gdyby zostało więcej blastek to chyba bym depresji dostała:( nie mogę tak po prostu oddac do adopcji.

Ja mam dokładnie tak samo jak Ty kochana. Do mnie po punkcji przyszedł zdenerwowany lekarz, że co ja wymyślam, że tylko 5 jaj a ja chce mniej zapładniać! I sie dogadaliśmy z panią embriolog, że ma dzwonić ile się nadaje do zapłodnienia. Jeżeli nadawałoby się wszystkie 5 to byśmy i tak zapładniałam tylko 3. Tak byliśmy ugadani. I chce jak najszybciej wracać po naszego mrożaczka ❤️

@Artemida90 cudowne zdjęcia ❤️❤️❤️ prześlicznie wyglądasz 😘 rodzice wspaniałą pamiątkę Wam sprawili. ❤️❤️
 
Ja mam dokładnie tak samo jak Ty kochana. Do mnie po punkcji przyszedł zdenerwowany lekarz, że co ja wymyślam, że tylko 5 jaj a ja chce mniej zapładniać! I sie dogadaliśmy z panią embriolog, że ma dzwonić ile się nadaje do zapłodnienia. Jeżeli nadawałoby się wszystkie 5 to byśmy i tak zapładniałam tylko 3. Tak byliśmy ugadani. I chce jak najszybciej wracać po naszego mrożaczka ❤

@Artemida90 cudowne zdjęcia ❤❤❤ prześlicznie wyglądasz 😘 rodzice wspaniałą pamiątkę Wam sprawili. ❤❤
Była tu jedna dziewczana (nie pamiętam niku), która też się uparła na zapłodnienie 3 jajeczek i potem sobie w brodę pluła, bo zapłodniło się chyba tylko jedno i się nie przyjęło.
Rozumiem rozterki dziewczyn, które mają dużo zarodków, ale od jajeczka do ciąży daleka droga. Może jakby w pl było to refundowane i leczenie nie było by tak obciążające dla organizmu kobiety, tych rozterek wiele z nas by nie miało.
Ps. Ja zapładniałam w sumie 30 jajeczek (6,6,18). Z tego mam jedno dziecko, jedno w drodze i tylko/aż jednego mrożaczka.
 
Była tu jedna dziewczana (nie pamiętam niku), która też się uparła na zapłodnienie 3 jajeczek i potem sobie w brodę pluła, bo zapłodniło się chyba tylko jedno i się nie przyjęło.
Rozumiem rozterki dziewczyn, które mają dużo zarodków, ale od jajeczka do ciąży daleka droga. Może jakby w pl było to refundowane i leczenie nie było by tak obciążające dla organizmu kobiety, tych rozterek wiele z nas by nie miało.
Ps. Ja zapładniałam w sumie 30 jajeczek (6,6,18). Z tego mam jedno dziecko, jedno w drodze i tylko/aż jednego mrożaczka.
Dokladnie. Ja z 18 jajek mam 2ke dzieci i 3 mrozaki. Mrożenie tylko kilku jajek w pierwszym podejściu kiedy nie znamy reakcji organizmu jest ryzykowne, bo można zostać z niczym...
 
reklama
Do góry