reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

To w takim razie koniecznie muszę zrobić tą wit d3, bo wstaje teraz jak są wakacje o godzinie 13 ledwo się podnoszę z łóżka, a o 15 już ledwo żyje i na nic siły nie mam już nie mówiąc o nauczeniu się czegoś do szkoły i mojej koncentracji [emoji19]
Miałam to samo. To był koszmar. Nie idzie funkcjonować.
 
reklama
To nie jest takie wszystko proste z tym nie przekonywaniem, a robieniem, bo rodzice mnie jeszcze utrzymują, sama nie pracuje, bo na dziennym prawie i jeszcze przy moim samopoczuciu to nawet by mi się nie chciało póki nie muszę, a takie badania jak patrzyłam to jednak 1000 zł, a z moimi rodzicami to jest tak, ze za studia prywatne, nowy samochód z salonu czy nowe mieszkanie to mi zapłacą, ale już za badania czy lekarza to nie ma co sobie chorób wymyślać [emoji28]
I oczywiście nikt nie wierzy tylko jestem leniem i sobie teraz jeszcze wymówkę znalazłam, bo ja przecież nie mam nic lepszego do roboty poza spaniem cały dzień[emoji28]
Nie rozumiem takich rodziców[emoji2356] wmawianie sobie chorób a nie daj Boże kiedyś na lekarza może być za późno. I co wtedy powiedzą? Będą przepraszać ze cie nie słuchali? Wtedy to będzie na słuchanie za późno.
 
Właśnie mi endokrynolog powiedziała, ze daje mi dawkę 25, bo jestem jeszcze „młodziak” to nie ma co większej przepisywać i musi zobaczyć jak na to reaguje, a ja się boje, ze jak za 3 miesiące zrobie badania to będzie jeszcze gorzej jak patrzę jakie dawki maja inni przy takich lub podobnych wynikach jak moje...
to samopoczucie jest okropne, a najgorsze jest jak ktoś jeszcze powie, ze ja leniem jestem i tyle
Znam to doskonale. Brak chęci do czegokolwiek, ciągle zmęczenie.
Musisz w takim razie zaufać lekarzowi. Gorzej nie będzie bo już podjęłaś leczenie
 
reklama
Jak im powiedziałam, ze jakbym poszła do lekarza od razu jak im powiedziałam, ze się gorzej czuje to bym może wyłapała wcześniej ta chorobę i bym się, aż tak źle nie czuła nie miała takich złych wyników i by mi się tak cykl nie rozregulował to się na mnie obrazili, ze oni mi wszystko zapewniają, a ja z nich robię najgorszych i wymyślam.
Ogólnie narzekać nie mogę, bo mnie kochają i wszystko mi zapewniają, ale niestety uważają, ze jestem taka młoda, ze nie mogę się źle czuć, wymyślać sobie chorób i latać po lekarzach, no ale już widać jak sobie wymyślam no i wypierają wszystko co złe
A czy to, ze mój progesteron w 21 dniu cyklu wynosi 0,55 to też jest wina tarczycy i hashimoto i czy to jest bardzo tragiczny wynik?
Brak mi słów na twoich rodziców. Dobrze ze chociaż ty jesteś mądrzejsza.

Co do progesteronu ilu dniowe masz cykle? W 21 dc robi się progesteron jeśli masz 28-dniowe cykle. Ten progesteron oznacza brak owulacji.
 
Do góry