reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedna kreska w polu T

miśharibo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
415
hej kochane. Zrobilam dzisiaj test strumieniowy i wyszla mi jedna blada kreska ale w polu testowym, pole kontrolne było puste. Wiem, ze oznacza to ze test jest niewazny. Jestem jednak ciekawa czy ktoras miala tak z was i powtarzala pozniej test z sukcesem? :)
 
reklama
Miałam tak, że na teście nie wyszła mi żadna kreska ( ani testową ani kontrolna). Test ewidentnie wadliwy. Na drugi dzień inny test już pozytywny
 
Miałam tak, że na teście nie wyszła mi żadna kreska ( ani testową ani kontrolna). Test ewidentnie wadliwy. Na drugi dzień inny test już pozytywny
ja na 99,99% w ciazy nie jestem, ale jak zobaczylam ta kreske, ktora sie pojawila na tescie to mi serce zabilo mocniej... Ale pozniej kolejna sie nie pojawila i nadeszlo rozczarowanie, test niewazny... :(
 
Jeśli uważasz, że na 99,99% nie jesteś w ciąży, to nie ma sensu gdybać, czy test ważny czy nie ważny.
Gdybyś się starała o dziecko, to można by analizować kiedy ostatni okres, kiedy owulacja, kiedy seks, czy test nie zrobiony za wcześnie, żebyś dla pewności poszła na betę, powtórzyła test następnego dnia, etc., ale w tej sytuacji to nie ma sensu :)
 
Hej dziewczyny . Robiłam dziś test ciążowy i wyszły mi dwie kreski na polu C czy jest to pozytywny wynik czy ten jest poprostu wadliwy . Może któraś z was tak miała ?
 
A możesz pokazać zdjęcie? W przypadku wątpliwości najlepiej zrób jutro rano inny test.
Jedna obok drugiej i jest jeszcze słaba na T którą widać tylko przy świetle .
 

Załączniki

  • IMG_20201224_151201.jpg
    IMG_20201224_151201.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 333
reklama
Do góry