reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słabo rośnie bthc:(

Marcik1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
58
Cześć wszystkim! Mam na imię Marta, mam 33 lata i dwa poronienia we wczesnych ciążach. Jestem cukrzykiem od dzieciństwa - ale cukry mam dobre. Staram się wszystkiego pilnować, aby było dobrze. Dziś się poryczalam.... Znów mi się wszystko przypomina,szpitale itd. Moja beta srednio coś urosła...A trochę po ostatnich wydarzeniach spanikowałam i sprawdzałam regularnie co dwa dni. Wyglądała ona następująco: 23.07.2020 - 21,151.27.07.2020-116,400. 29.07.2020 - 255,600. 31.07.2020- 534,300. 03.08.2029- 1459,00 a dziś 05.08.2020 tylko 1935,000. Czy to jest to o czym myśle? Zarodek się zatrzymał? Wizytę mam dopiero 13.08.2020.:((( pomocy!
 
reklama
Około 6 tygodnia beta zwalnia. Dlatego zaleca się robienie tylko na początku 2 razy. Tylko lekarz rozwieje Twoje wątpliwości. No chyba, że beta zacznie spadać.
 
Około 6 tygodnia beta zwalnia. Dlatego zaleca się robienie tylko na początku 2 razy. Tylko lekarz rozwieje Twoje wątpliwości. No chyba, że beta zacznie spadać.

Beta zwalnia, owszem ale przy wartościach 10-20 tys i w okolicach 8 tygodnia.
Autorko, powtórz betę za 2 dni, ona rośnie jednak skokowo i może okazać się, że będzie dalej rosła ładnie. Na razie jednak rośnie nietypowo dla dobrze rozwijającej się ciąży, wzrosty od początku są w normie ale przez cały okres beta przyrasta raczej wolno.
 
Ostatnia edycja:
Beta zwalnia, owszem ale przy wartościach 10-20 tys i w okolicach 8 tygodnia.
Autorko, powtórz betę za 2 dni, ona rośnie jednak skokowo i może okazać się, że będzie dalej rosła ładnie. Na razie jednak rośnie nietypowo dla dobrze rozwijającej się ciąży, wzrosty od początku są w normie ale przez cały okres beta przyrasta raczej wolno.
Co Pani zdaniem oznacza zdanie, ze beta która opisałam powyżej rośnie nietypowo?
 
Co Pani zdaniem oznacza zdanie, ze beta która opisałam powyżej rośnie nietypowo?
Od 31 już przyrost był mniejszy w porównaniu z wcześniejszymi. Nie znamy wartości z 2 (bo to była niedziela) tylko po 3 dniach co już nie bierze się pod uwagę.
Zrób sobie za 2 dni jeszcze raz jeśli ma Ci to psychicznie pomoc, albo umów się wcześniej do lekarza. Chociaż przy takich wartościach nic jeszcze nie zobaczy konkretnego raczej.
 
reklama
reklama
Co Pani zdaniem oznacza zdanie, ze beta która opisałam powyżej rośnie nietypowo?
Od początku rosła wolno. 66% to co prawda dwudobowe minimum (przyjęte takie właśnie z powodu skokowości bety), natomiast w większości prawidłowo rozwijających się ciąż rośnie ona o wiele szybciej a tu przy wszystkich pomiarach przyrost był wolny (w normie - ale rósł wolno).
Wynik z 3.08 już wygląda nieprawidłowo.
 
Do góry