reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ?

reklama
Witam serdecznie wszystkie panie. Moim problemem jest biały śluz, częste wizyty w toalecie bóle brzucha i brak miesiączki od 4 tygodni. Test ciążowy robiłam tydzień po planowanym okresie którego nie dostałam ale wynik test był negatywny. Ostatnio do objaw które wymienilam doszły mdłości i zawroty głowy. Czy mogę być w ciąży? Dodam że ostatnia miesiączkę dostałam 20.06 trwała 4 dni w lipcu była planowana na 15.07 ale do dzisiaj 12.08 jej nie dostałam. Z góry dziękuję za odpowiedź ☺️
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie panie. Moim problemem jest biały śluz, częste wizyty w toalecie bóle brzucha i brak miesiączki od 4 tygodni. Test ciążowy robiłam tydzień po planowanym okresie którego nie dostałam ale wynik test był negatywny. Ostatnio do objaw które wymienilam doszły mdłości i zawroty głowy. Czy mogę być w ciąży? Dodam że ostatnia miesiączkę dostałam 20.06 trwała 4 dni w lipcu była planowana na 15.07 ale do dzisiaj 12.08 jej nie dostałam. Z góry dziękuję za odpowiedź [emoji3526]
Miałam tak samo 24.01 ostatni okres w lutym nie dostałam wzięłam muteine na wywołanie okresu a okresu jak nie było tak nie było zrobiłam 2 testy wyszły negatywne. Okresu dalej nie było. Odczekałam 2 tyg i zrobiłam test 22.03 blada kreska 25.03 kreska troszeczkę mocniejsza niż 22.03 kolejny test 29.03 kreska widoczna ale też blada 31.03 poszłam do gin i okazało się że ciąża ale aż o 4 tyg młodsza. Niestety ciąży się nie udało utrzymać. Poronilam w kwietniu.
 
Do góry