reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga niemowlaka

K

karo88*

Gość
Witam potrzebuje porady mój synek urodził się 26 kwietnia z wagą 2870 g przybierał prawidłowo dziś go zwazylsm i doznałam szoku ponieważ waga dziś to 6100 g i taka była 5 dni temu 🙄 synek jest pogodny pieluchy są mokre kupka co 2-3 dni je 120 ml co 3h jesteśmy na mm ...nie wiem czy waga mi się zepsuła czy to jest powód do zmartwienia
 
reklama
Nie jest to powód do zmartwien, dzieci przybierają skokowo, w jednym tygodniu nie ruszy nic a w następnym przybierze dwa razy tyle. Z jakiego powodu wazysz go tak często?
Ważę go co tydzień dlatego że na początku mi mało przybierał i teraz chyba robię to z przyzwyczajenia aczkolwiek każdy mi odradza takie wazenue bo twierdzą że prędzej osiwieje ....i chyba mają rację ...ale szlak mnie trafia jak idę na szczepienie a Panie pielęgniarki ważą w pampersie i ubraniu 🤦🤦🤦
 
Witam potrzebuje porady mój synek urodził się 26 kwietnia z wagą 2870 g przybierał prawidłowo dziś go zwazylsm i doznałam szoku ponieważ waga dziś to 6100 g i taka była 5 dni temu 🙄 synek jest pogodny pieluchy są mokre kupka co 2-3 dni je 120 ml co 3h jesteśmy na mm ...nie wiem czy waga mi się zepsuła czy to jest powód do zmartwienia
myślę, że nie masz się czym martwić skoro do tej pory dobrze przybierał. Ja też mojego ważę co tydzień bo urodził się 3200g i 52 cm, ale w 4 dobie spadł mi z wagą na 2780 g. Dziś waży 5470 g i ma 60 cm jest na piersi i robi 4 kupy dziennie ;).
 
Ważę go co tydzień dlatego że na początku mi mało przybierał i teraz chyba robię to z przyzwyczajenia aczkolwiek każdy mi odradza takie wazenue bo twierdzą że prędzej osiwieje ....i chyba mają rację ...ale szlak mnie trafia jak idę na szczepienie a Panie pielęgniarki ważą w pampersie i ubraniu 🤦🤦🤦
To zwróć im uwagę że tak się dziecka nie waży. A Ty tego nie rób tak często, raz na miesiąc Ci wystarczy :) Twój synek ma piękną wagę.
 
reklama
Ważę go co tydzień dlatego że na początku mi mało przybierał i teraz chyba robię to z przyzwyczajenia aczkolwiek każdy mi odradza takie wazenue bo twierdzą że prędzej osiwieje ....i chyba mają rację ...ale szlak mnie trafia jak idę na szczepienie a Panie pielęgniarki ważą w pampersie i ubraniu 🤦🤦🤦
ml....mi sie nie zdarzylo jeszcze zeby pielegniarka wazyla tak dziecko😂oni sa normalnie logiczne kladziesz pieluche tetrowa na wage i na golaska szybko wazy sie
 
reklama
Do góry