reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

Znam kilka szczęśliwych rodzin z trójką i nie sądzę, żeby to było za dużo. Zresztą dla niektórych i jedno to za wiele... A znam parę, która myśli o szóstym :).
Zresztą po co pytasz/opowiadasz innym w Waszych planach? Inni nie wychowają za Was Waszych dzieci, to tylko Wasza decyzja, jeśli chcecie to nikogo nie pytajcie tylko do dzieła :). Jeśli mąż się waha, to musicie to przemyśleć, zastanowić się nad organizacją życia codziennego, finansami. Ale moim zdaniem jeśli macie dwójkę i sobie radzicie, to trójka nie powinna aż tak bardzo wywrócić Wam życia do góry nogami. To kolejne szczęście w domu :)

Witam. Mamy dwojke synow 8lat i w lipcu skonczyl 2 latka, teraz jestem w 28tygodniu ciazy i bedzie dziewczynka. Czy jest łatwo? Roznie, napewno nie jesst kolorowo. Wiadomo nie za bardzo da sie odpoczac :) a ludzie ? Najważniejsze ze razem z mezem sie cieszymy starszy syn rowniez :) reszta rodziny oczywiscie tez a reszta nas nie obchodzi:) obydwoje pracujemy i dajemy rade. Maz nawet by chial i 4dziecko ale juz wiemy ze na pewno nie, bo teraz ta ciaza to bardzo zle przechodze wiec na tym bedzie koniec :)
 
reklama
Witaj 🙂
Mam dwóch synów 7 lat i 2 latka, teraz jestem w trzeciej ciąży termin na koniec października. I to nie była wpadka tylko chciane. Trzeci synuś 💚 💚 💚 💚 jestem szczęśliwa.
Moja siostra ma 3 dzieci... Ogrom pracy ma, ale nie narzeka.
 
Ludzie teraz wszystko sprowadzają do jednego. Chciałabym, aby ludzie nauczyli się żyć własnym życiem i swoimi sprawami a nie cudzymi. Kiedyś nikogo nie interesowało, że miał 10 dzieci, bo wszyscy sobie byli potrzebni a teraz ludzie nie mają w sobie życzliwości i nawet przy tak czymś pięknym jak posiadnie dużej rodziny naśmiewają się. Zastanawia mnie skąd w ludziach teraz jest tyle jadu do drugiego człowieka?
 
reklama
Chyba dlatego, że mamy media. One uczą nas żyć życiem gwiazd i celebrytów. No, a jak ktoś nabierze takiego nawyku to żyje życiem wszystkich dookoła. Tylko nie własnym. I się budzi z ręką w nocniku, jako samotny staruszek. [emoji53]
Ludzie teraz wszystko sprowadzają do jednego. Chciałabym, aby ludzie nauczyli się żyć własnym życiem i swoimi sprawami a nie cudzymi. Kiedyś nikogo nie interesowało, że miał 10 dzieci, bo wszyscy sobie byli potrzebni a teraz ludzie nie mają w sobie życzliwości i nawet przy tak czymś pięknym jak posiadnie dużej rodziny naśmiewają się. Zastanawia mnie skąd w ludziach teraz jest tyle jadu do drugiego człowieka?
 
Do góry