reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
4 668
Hej dziewczyny jestem we wczesnej ciąży, beta w środę 1962 a ostatnia miesiączka 29.07. USG mam ale zarodka nie widać.. zauważyłam plamienie podczas wypróżniania się.. myślicie że jest to powód do obaw?
 
reklama
Cześć , ja ostatnia miesiączkę miałam 23.07, od poprzedniej soboty mam plamienie. Lekarz mówił żeby się położyć wziąć większa dawkę progesteronu. Czy masz brązowe plamienie czy takie bardziej czerwone ? Byłam u dwóch lekarzy I mówili ze brązowe plamienie nie jest Groźne. Daj znać jak u Ciebie się to potoczy. Najlepiej jak nie masz kontaktu ze swoim lekarzem jedz na izbę przyjęć ✊✊trzymam kciuki
 
Cześć , ja ostatnia miesiączkę miałam 23.07, od poprzedniej soboty mam plamienie. Lekarz mówił żeby się położyć wziąć większa dawkę progesteronu. Czy masz brązowe plamienie czy takie bardziej czerwone ? Byłam u dwóch lekarzy I mówili ze brązowe plamienie nie jest Groźne. Daj znać jak u Ciebie się to potoczy. Najlepiej jak nie masz kontaktu ze swoim lekarzem jedz na izbę przyjęć ✊✊trzymam kciuki
Plamienie jest brązowe i największe przy wypróżnianiu, mam kontakt z lekarzem ale staram się o dziecko od wielu lat i nie chciałabym by coś złego się stało.. dlatego chyba tak panikuje. Sporo leżę, siedzę, raczej nie chodzę :)
 
Nie wydaje mi się aby to było coś groźnego ale myślę że dla swietego spokoju lepiej aby zbadał Cię lekarz [emoji6]
 
Hej ja chodzę do luxmedu i tam polityka jest taka ze każde plamienia powinny być od razu Pod obserwacja lekarza. Ja plamilam na początku ciąży na brązowo, dostałam luteinę i objawy ustały :)
 
U mnie brązowe plamienie oznaczało poronienie , to bylo dwa lata temu . Dzisiaj jestem w 30 tc i na początku tez miałam plamienia ale raczej pojedyncze , np jedna plamka na pare dni
 
Byłam u lekarza w czwartek, wszystko było dobrze, lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości mimo bólu brzucha i lekkiego plamienia. Tak długo wyczekiwana ciąża chyba każdym objawem przeraża, strach przed utratą. Mam duphaston i może wszystko będzie dobrze, musi💪
 
Byłam u lekarza w czwartek, wszystko było dobrze, lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości mimo bólu brzucha i lekkiego plamienia. Tak długo wyczekiwana ciąża chyba każdym objawem przeraża, strach przed utratą. Mam duphaston i może wszystko będzie dobrze, musi💪
Znam to my staramy się o dzidziusia 5 lat , za mną jedna ciąża pozamaciczna a teraz stał się cud i jestem w ciąży. Tez chciałabym żeby się udało i wszystko mnie martwi 🤗 dobrze Cię rozumiem ❤️ Ja tez byłam w czwartek u lekarza. Kiedy masz kolejna wizytę? Dał Ci jakieś leki ?
 
reklama
Znam to my staramy się o dzidziusia 5 lat , za mną jedna ciąża pozamaciczna a teraz stał się cud i jestem w ciąży. Tez chciałabym żeby się udało i wszystko mnie martwi 🤗 dobrze Cię rozumiem ❤ Ja tez byłam w czwartek u lekarza. Kiedy masz kolejna wizytę? Dał Ci jakieś leki ?
Mam duphaston magnez scopolan i witaminki. Kolejna wizyta w najbliższy czwartek. Mam nadzieję że usłyszę bijące serduszko mojego skarbusia :*
 
Do góry