reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowane marcóweczki

Mój mały potrafi jak chce zjeść sporo oprócz cycusia ale wszystko chyba spala,bo przyrost na wadze nie jest jakiś duży 2 mce 350g. Daję mu też przez siateczkę specjalną kawałek owocka. Kupka jest raz dziennie lub raz na dwa dni. Jest mega ruchliwy w łózeczku próbjje sie łapać brzegu i podciągać do stania. Przy cycku wszelkie figury akrobacyjne stosuje sprawiając mi czasem ból.Podczas obiadku też na dupce nie usiedzi i uciekać próbuje z leżaczka
Mój też nie przybiera dużo. Dokładnie nie wiem ile przez miesiąc czy dwa, ale myślę że przez 2 miesiące pewnie niecały kilogram albo tylko z pół.
 
reklama
U nas hitem okazał się banan z mleczkiem oraz brokuły. Kolejne w kolejności jest chyba jabłuszko i kleik ryżowy. Dynia i marchew uwielbiane podobno przez wszystkie dzieci są po prostu ok.
Co do wagi to przez 1.5 miesiąca przybył niecały kilogram. Myślę, że po 2 miesiącach będzie trochę ponad 1kg.
A ile ważą Wasze dzieciaczki?
Orest tydzień temu ważył ok 8300g.
 
U nas hitem okazał się banan z mleczkiem oraz brokuły. Kolejne w kolejności jest chyba jabłuszko i kleik ryżowy. Dynia i marchew uwielbiane podobno przez wszystkie dzieci są po prostu ok.
Co do wagi to przez 1.5 miesiąca przybył niecały kilogram. Myślę, że po 2 miesiącach będzie trochę ponad 1kg.
A ile ważą Wasze dzieciaczki?
Orest tydzień temu ważył ok 8300g.
Hubert pomiędzy 6700 a 7 kg. Waga startowa 3150.
 
U nas urodzeniowa była 3320g. W przyszłym tygodniu się ważymy na pół roczku. Zobaczymy ile teraz bedzie.
Patrząc na to, że np dzisiaj ciągle wisi na cycku to myślę, że chyba dobrnie do 8.5kg.
Czy Wasze dzieci też teraz tak płaczą i nie śpią?
A jak się czuje nasza ciężarna koleżanka? Mam nadzieję, że trochę juz lepiej i zaczęłaś się cieszyć chociaz troszke 😊
 
Orest ma różnie, jednego dnia ciemnoniebieskie, innego bardziej zielone bądź szare, a dzisiaj niebieskie z takim jakby brązowym środkiem.
Ale ja też tak mam, mialam nawet problemy z odebraniem dowodu przez to.
Ciekawi mnie jakie mu zostaną 😊
 
U nas urodzeniowa była 3320g. W przyszłym tygodniu się ważymy na pół roczku. Zobaczymy ile teraz bedzie.
Patrząc na to, że np dzisiaj ciągle wisi na cycku to myślę, że chyba dobrnie do 8.5kg.
Czy Wasze dzieci też teraz tak płaczą i nie śpią?
A jak się czuje nasza ciężarna koleżanka? Mam nadzieję, że trochę juz lepiej i zaczęłaś się cieszyć chociaz troszke 😊
Mój ma ewidentnie skok rozwojowy choć w sumie nie wiem, może już tak zostanie. Krzyczy jak jest zniecierpliwiony, domaga się mojej obecności. Niby chce do cyca a po chwili go gryzie i coś gada. Trudno mu zasnąć, jest niespokojny i są noce gdy budzi się częściej.
 
reklama
Do góry