reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

Karolcia 25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2020
Postów
60
Cześć dziewczyny,

Jak długo trwa krwawienie/plamienie po porodzie?
Urodziłam tydzień temu poród odbył się naturalnie ale należał do tych cięższych ponieważ straciłam 1.5 litra krwi i musiałam mieć zabieg wyciągania łożyska. Moje krwawienie po porodzie trwało zaledwie kilka dni, a teraz występuje lekkie brązowe plamienie.. Moja położna która przychodzi codziennie twierdzi, że macica jest już bardzo nisko i jest twarda. Stwierdziła, że to bardzo dobrze, ale martwi mnie brak krwawienia
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Jak długo trwa krwawienie/plamienie po porodzie?
Urodziłam tydzień temu poród odbył się naturalnie ale należał do tych cięższych ponieważ straciłam 1.5 litra krwi i musiałam mieć zabieg wyciągania łożyska. Moje krwawienie po porodzie trwało zaledwie kilka dni, a teraz występuje lekkie brązowe plamienie.. Moja położna która przychodzi codziennie twierdzi, że macica jest już bardzo nisko i jest twarda. Stwierdziła, że to bardzo dobrze, ale martwi mnie brak krwawienia
Ja fakt po CC, ale krwawiłam mocno chyba tydzień, a później już tylko plamiłam następny tydzień . I praktycznie to był koniec ...
 
Ja rodziłam naturalnie rok temu i przez kilka pierwszych dni miałam silne krwawienie i skrzepy. Po powrocie do domu, czyli po 4 dniach krwawienie już się zmniejszało znacząco. Później miałam lekki plamienia i chyba po 1,5 tyg znowu przez 2-3 dni mocno krwawilam. Ginekolog na wizycie po 6 tyg powiedział, że wszystko jest dobrze. Teraz jestem w drugiej ciąży, czyli wszystko faktycznie było dobrze:p
 
Ja też miałam poród zakończony krwawieniem i musieli mi zrobić łyżeczkowanie, więc później już tej krwi wcale nie było dużo. Krwawiłam kilka dni i raczej nie obficie.
 
Ja jestem 4 tyg po porodzie sn i POŁÓG zakończyłam 3 dni temu
Po tygodniu miałam tak jak ty Zaprzestanie plamienia na 2 dni Ale później wrocilo
 
U mnie podobnie jak u @WiolaWo poród miesiec temu i już nie krwawię ale było różnie raz więcej raz mniej. Skończyło się też z kilka dni temu ale ja też byłam łyżeczkowana
 
Może być tak, że to już koniec, a może też być przerwa i potem wrócić. Mi po cc skonczylo sie tez po 7 dniach plamieniem i tez bylam zdziwiona ze już. Ale potem zaczely sie objawy infekcji intymnej i dostalam leki, po ktorych krwawienie wrocilo mocno, czyli to bylo zatrzymanie odchodow poporodowych, a jeszcze nie bylam oczyszczona, wiec obserwuj sie.
 
Ja też miałam poród zakończony krwawieniem i musieli mi zrobić łyżeczkowanie, więc później już tej krwi wcale nie było dużo. Krwawiłam kilka dni i raczej nie obficie.
Ja miałam hemoglobinę 7 po porodzie, łyżeczkowanie, a krwawilam chyba do 10 tygodnia (raz mocniej, później jakby plamienie i znowu krwawienie), po 10 tygodnia jeszcze plamilam.. 😶😶
 
Ja miałam hemoglobinę 7 po porodzie, łyżeczkowanie, a krwawilam chyba do 10 tygodnia (raz mocniej, później jakby plamienie i znowu krwawienie), po 10 tygodnia jeszcze plamilam.. 😶😶
U mnie też słaba hemoglobina bo 6,5 i miałam przetaczana krew. Ale jak widać każdy krawi tyle ile musi wszystko zależy od organizmu i to indywidualna kwestia jedne dluzej inne krócej
 
reklama
Do góry