reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny- starania

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2020
Postów
2
Dzień dobry!
Chciałam się poradzić w sprawie starań o dziecko. Staramy się dopiero drugi miesiac. W ubiegłym miesiącu testy owulacyjne wyszły mi negatywne, w tym miesiącu na szczęście pozytywne. I sytuacja wyglada następująco:
W niedziele rano test wyszedł mi pozytywny (wspolzylismy z mężem ok. 17), wczoraj również wyszedł mi pozytywny (wspolzylismy tak ok. 20). Nie jestem pewna czy ja dobrze rozumiem te instrukcje dlatego chciałam zapytać jak Panie uważają, czy warto byłoby również dzisiaj powtórzyć starania ? :)

pozdrawiam i z góry dziękuje!
 
reklama
Dzień dobry!
Chciałam się poradzić w sprawie starań o dziecko. Staramy się dopiero drugi miesiac. W ubiegłym miesiącu testy owulacyjne wyszły mi negatywne, w tym miesiącu na szczęście pozytywne. I sytuacja wyglada następująco:
W niedziele rano test wyszedł mi pozytywny (wspolzylismy z mężem ok. 17), wczoraj również wyszedł mi pozytywny (wspolzylismy tak ok. 20). Nie jestem pewna czy ja dobrze rozumiem te instrukcje dlatego chciałam zapytać jak Panie uważają, czy warto byłoby również dzisiaj powtórzyć starania ? :)

pozdrawiam i z góry dziękuje!
Staraj się jak masz ochotę na seks, bo takie współżycie jak jest owulację niczego wam nie da ;)
 
Hejka. Powiedzcie mi prostym językiem.robie już kilka dni testy oeulacyjne i z dn na dzień jest coraz ciemniejsza ta druga kreska. Proszę powiedzcie mi jaki kolor będzie miała JUŻ W DNIU OWULACJI? Bo ciemna kreska taka sama jak ta druga albo nawet mocniejszą oznacza że do 24-36h wystąpi owulka. To jaki kolor ma w dniu docelowo owulacji?
 
reklama
Hejka. Powiedzcie mi prostym językiem.robie już kilka dni testy oeulacyjne i z dn na dzień jest coraz ciemniejsza ta druga kreska. Proszę powiedzcie mi jaki kolor będzie miała JUŻ W DNIU OWULACJI? Bo ciemna kreska taka sama jak ta druga albo nawet mocniejszą oznacza że do 24-36h wystąpi owulka. To jaki kolor ma w dniu docelowo owulacji?
Po prostu musi być taka sama kreska testowa albo mocniejsza od kontrolnej i wtedy może ale nie musi wystąpić owu. Testy owu nie powiedzą kiedy masz owu one wskazują nam tylko peak lh. I testy owu robi się tylko do pierwszego pozytywnego
 
reklama
Do góry