reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
U nas podobnie. Jeszcze rano w miarę w porządku, trochę pomarudzi, ale wytrzyma do końca, ale jak wychodzimy drugi raz po południu to nie usiedzi i w połowie spaceru go wyjmujemy..
Ja ide tylko raz dziennie na pół h około. Lecimy po siostre do przedszkola. I o ile droga tam jest w miare, tak powrot to droga krzyzowa - ja niose w jednej ręce małego. Drugą pcham wózek ktorego na dodatek trzyma sie córka na hulajnodze 😂😂😂 wracam zmachana jakbym gdzies w polu cały dzień pracowała.
U nas chyba znów przeziebienie załapał od siostry 😒
 
@Darapuszkin gratulację🦷🦷
@Ane20.02.20 zdrówka dla małego😘
U nas bez większych zmian. Janek ostatnio brał się już za pelzanie. Ale znów się zatrzymał i teraz nie próbuje. Podnosi się często do czworakowania, niestety na razie się nie przemieszcza przez co ciągle robił yyyyyy. Od dzisiaj krzyczy i piszczy🙈 Nadal sam się nie zabawi i szybko się nudzi. Od jakiegoś czasu zaczął piłować/zgrzytać zębami. Przerażający dźwięk😖
 
U nas pełza nie raczkuje. Wiem że nie ma wysokiego podporu i to jest przeszkoda. Też ramiona za wysoko powinna szyja się wydłużać. To ważne dziewczyny żeby to kontrolować. Moja np wcześnie wstała a potem przegapiłam koordynację i późno na rowerze zaczęła (chyba 8lat miała) a 3latek już śmiga. Nawet na przełykaniu nasza i dziecka postawa ma wpływ.
 
U nas pełza nie raczkuje. Wiem że nie ma wysokiego podporu i to jest przeszkoda. Też ramiona za wysoko powinna szyja się wydłużać. To ważne dziewczyny żeby to kontrolować. Moja np wcześnie wstała a potem przegapiłam koordynację i późno na rowerze zaczęła (chyba 8lat miała) a 3latek już śmiga. Nawet na przełykaniu nasza i dziecka postawa ma wpływ.
A co masz na mysli z koordynacja przy wczesnym wstawaniu? Nie zebym teraz miala ten problem 😅
Ale corka wstawala w wieku 7 miesiecy czyli jak dla mnie wczesnie i nic nie zauwazylam zeby miala problemy. Na rowerze juz jezdzi 🤔
 
@middayjoy to trzymam kciuki zeby na siedzaco bylo lepiej bo skoro nosidlo tez be to zaslugujesz na to! Ja tez nie szaleje ze spacerami bo po 30 mjn jest rozpacz w wozku a z nosidlem (waga dziecka 9.5kg) i wozkiem tez mi jest bardzo ciezko...
Teraz jest chyba sezon przeziebien. U nas byl lekarz i mamy zestaw lekow: nasivin, pelafen baby, sinecod na noc, flegamina na dzien, argentin t do gardla. Juz jest duuuuzo lepiej chociaz nadal odciagam gile ale mala dobrze spi w nocy, czasem ja kaszel wybudza
 
Zdrówka dla wszystkich chorowitków 😘

U nas z wózkiem różnie, jak marudzi to wyjmuje ją wtedy dotyka który drzew, liści czy idziemy na huśtawkę. Spacer zawsze zaliczamy przed powrotem starszego ze szkoły (często wracamy razem) oraz kolejny idac na ścianę wspinaczkową. Młoda wtedy raz na rękach ogląda raz w wózku.
Wazy ok 8kg i też już czuć jak niesie się ją a druga ręka prowadzi wózek.

Pieluszki z Lidla faktycznie mięciutkie i cienkie są.
 
Ja mam durne pytanie :D czy wasze niemowlaki tez maja krzywe nogi? Takie troche jak na beczce prostowane... :D moj maz ma okropnie krzywe i nie wiem czy u Romy to fizjologia czy geny czy od wczesnego wstawania...? Załączam fotke
 

Załączniki

  • 20200917_083812.jpg
    20200917_083812.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry