reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POZYTYW I NEGATYW, INNE MLU?

Inffinito2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2020
Postów
485
Witam!
potrzebuje porady, bo mam mętlik w głowie. Wczoraj rano test pink (górne zdjęcie) 10 mlU, dzisiaj bobo test 25 mlU(Dolne zdjęcie) Czy na tym pierwszym kreska wskazuje na ciąże, czy to jakis błąd? Na dzisiejszym biel vizira. Ogólnie cykle mam 26-48 dni, wiec dosc nieregularne, cieżko stwierdzić kiedy @ miałaby przyjść. Dzis 45dzien cyklu
 

Załączniki

  • D77393F0-B280-491B-846A-DABE6F3D5148.jpeg
    D77393F0-B280-491B-846A-DABE6F3D5148.jpeg
    958,2 KB · Wyświetleń: 973
reklama
Witam!
potrzebuje porady, bo mam mętlik w głowie. Wczoraj rano test pink (górne zdjęcie) 10 mlU, dzisiaj bobo test 25 mlU(Dolne zdjęcie) Czy na tym pierwszym kreska wskazuje na ciąże, czy to jakis błąd? Na dzisiejszym biel vizira. Ogólnie cykle mam 26-48 dni, wiec dosc nieregularne, cieżko stwierdzić kiedy @ miałaby przyjść. Dzis 45dzien cyklu
Ciąża, 2 test ma większe mlu dlatego może nie wychwycił :)
Gratuluję [emoji854]
 
Na tym pierwszym coś przebija. Testy mają różna czułość, więc może stężenie hcg nie jest na tyle wysokie aby ten drugi wyszedł pozytywny. Proponuję zrobić betę i wtedy będzie wszystko jasne.
 
Przetestuj jeszcze raz testem o czułości 10, bo najwidoczniej to bardzo wczesna ciąża. Ale kreska na pierwszym jak byk !
 
No w rzeczywistości kreska jest różowa, nie pozostawia watpliwości, ze jest, dlatego dzis sie zdziwiłam ;)
Jutro zdecydowanie beta
 
reklama
Ciąża jak nic! Gratulacje ❤ Jak chcesz mieć pewność to beta, ew. polecam testy Clearblue, są bardzo czułe, u mnie 3 dni przed terminem od razu pokazały :)
 
Do góry