reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia

Dołączył(a)
23 Październik 2020
Postów
2
Cześć dziewczyny
Od kilku dobrych tygodni walczę ze strasznymi odparzeniami na szyjce u mojego 3 miesięczniaka...próbowałam już chyba wszystkiego...myję tylko w emolientach, potem próbowałam bephanten, linomag, sudokrem...a ostatnio dostalam maść oczną z erytromecyną od lekarza..niby trochę lepiej ale caly czas szyja czerwona, skórka az przesuszona...teraz lekarz zapisał Elocon, ale jak przeczytalam skład i dzialanie to mam ogromne wątpliwości czy w ogóle tego użyć...Może macie jakieś lepsze rady
 
reklama
U nas pomogła mąka ziemniaczana. Syn miał spory podbródek i pociła mu się szyja przez co dostał odparzeń. Kilka razy miał zasypane mąką ziemniaczaną i przeszło
Mąkà już też próbowałam i bylo jeszcze gorzej....nie sądzę, żeby bylo to od przegrzania, ale gdyby bylo to coś innego to lekarz raczej by to odkrył...już sama nie wiem 😒
 
reklama
reklama
Właśnie może to uczulenie? Moja mała miała koło szyi takie jakby odparzenie ale lekarka od początku sugerowala ze to alergiczne. Do tego stopnia że jakby płyn jej się saczyl.
 
Do góry