reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owu potrzebuję porady

93kora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Październik 2020
Postów
2 668
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i jeszcze nie wiem gdzie i jak się tutaj poruszać :-). Otóż staram się z partnerem o dziecko,w tym cyklu postanowiłam zakupić sobie testy owulacyjne z allegro 25 sztuk. Wczoraj miałam ostatni dzień miesiączki,tzn brudziło mi jeszcze. Chciałam sprawdzić czy te testy będą działały bo naczytałam się,że przychodzą wadliwe. Ku mojemu zdziwieniu (postępowałam zgodnie z instrukcją) wyszła blada kreska,oczywiście wiem,że jest on negatywny ale zastanawia mnie pytanie czy mogę mieć owulację na dniach? Dodam też ,że mam mam cykle (28-31 dni) w dodatku pobolewał a raczej ciągnął w dół mnie prawy jajnik. Czy miała któraś z Was tak kiedyś ? Czy poziom LH jest wykrywalny podczas menstruacji ? Przy okazji pozdrawiam wszystkie użytkowniczki,staraczki jak i Mamusie :)
 

Załączniki

  • 2020-10-28 09.05.00.jpg
    2020-10-28 09.05.00.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 210
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję za odpowiedź :). Bardziej kołkuje mi w głowie myśl,że wczoraj miałam koniec miesiączki i taka kreska wyskoczyła i czy jest to normalne . Może być tak,że owulacja będzie z 2 jajników i będę 2 owulacje w cyklu? Czy
Należy robić codziennie o tej samej porze i sprawdzać czy kreska ciemnieje. Jak kreska testowa będzie ciemniejsza lub taka sama jak kontrolna owulacje wystąpi od 24 do36 godz od pozytywnego testu 😉
 
Dziękuję za odpowiedź :). Bardziej kołkuje mi w głowie myśl,że wczoraj miałam koniec miesiączki i taka kreska wyskoczyła i czy jest to normalne . Może być tak,że owulacja będzie z 2 jajników i będę 2 owulacje w cyklu? Czy
 
Rozwiązanie
Dziękuję za odpowiedź :). Bardziej kołkuje mi w głowie myśl,że wczoraj miałam koniec miesiączki i taka kreska wyskoczyła i czy jest to normalne . Może być tak,że owulacja będzie z 2 jajników i będę 2 owulacje w cyklu? Czy
Tak kreskę możesz mieć jeszcze nawet z 4 dni :) Nic ona nie oznacza. To normalne.
 
dzięki za odpowiedź ! Myślałam,że coś ze mną jest nie tak ;) ale tak dla jasności bo już głupieje ... Poziom LH na ostatni dzień miesiączki już zaczyna rosnąć ?
MOim zdaniem to te testy mierzą poziom LH a ono przecież podczas miesiączki tez jest, nawet w 3 dni cyklu zalecają go zmierzyć badaniem z krwi, wiec ja bym sie martwiła gdyby sie całkiem nie pojawiła ta kreska. Jest dobrze, trzeba teraz obserwować jej kolor. Miałam testy z Allegro i jednocześnie chodziłam na monitoring, one w moim przypadku działały prawidłowo.
 
MOim zdaniem to te testy mierzą poziom LH a ono przecież podczas miesiączki tez jest, nawet w 3 dni cyklu zalecają go zmierzyć badaniem z krwi, wiec ja bym sie martwiła gdyby sie całkiem nie pojawiła ta kreska. Jest dobrze, trzeba teraz obserwować jej kolor. Miałam testy z Allegro i jednocześnie chodziłam na monitoring, one w moim przypadku działały prawidłowo.
Te mam testy a allegro :). Ja się nie martwię jeszcze tylko tak bardzo pragnę mieć 2 dziecko! Skoro jest pasek to działają dobrze. Dziękuję za odpowiedź im więcej tym jest mi lepiej. A obserwuje swój śluz i póki co już go nie ma. Wyczysciło się po miesiączce teraz czekam na owu. A długo już ich używasz i czy przyniosły efekty ?
 
reklama
Te mam testy a allegro :). Ja się nie martwię jeszcze tylko tak bardzo pragnę mieć 2 dziecko! Skoro jest pasek to działają dobrze. Dziękuję za odpowiedź im więcej tym jest mi lepiej. A obserwuje swój śluz i póki co już go nie ma. Wyczysciło się po miesiączce teraz czekam na owu. A długo już ich używasz i czy przyniosły efekty ?
Dwa cykle uzywalam te testy. Efekt jest, mam dwie kreski na teście. Tylko, ze ja miałam robione tez sonoHSG i stosowałam polecany tu ananas oraz olej z wiesiołka. Co zadziałało to nie wiem.
 
reklama
Dwa cykle uzywalam te testy. Efekt jest, mam dwie kreski na teście. Tylko, ze ja miałam robione tez sonoHSG i stosowałam polecany tu ananas oraz olej z wiesiołka. Co zadziałało to nie wiem.
Ananasa nienawidzę na samą myśl i tym owocu niedobrze mi się robi ;) a co do wiesiołka też słyszałam. Muszę udać się do sklepu zielarskiego. Ja natomiast zaczęłam brać kwas foliowy. Mam nadzieję,że w następnym miesiącu będę mogła wysłać Ci zdjęcie testu ciążowego z dwoma kreseczkami. Gratuluję :)
 
Do góry