reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może byc ciąża?

Martoza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2020
Postów
1 714
Witajcie :) ostatni okres 10.09 po odatawieniu anty w czerwcu (zalecone ptzy stwierdzonym PCOS), był to mój drugi od tej pory okres. Ostatnio zauważyłam u siebie dużą ilość śluzu, przezroczysty ciągnący.. do tego od kilku dni co chwilę robie siku. Robiłam testy, wszystkie jednej firmy dorzucone do owulacyjnych z allegro, wszystkie negatywne. Testy owulacyjne skończyłam robić ok. 30 dnia cyklu, stwierdzilam że to mija się z celem. Nie było pozytywu, chyba 2 były dość blisko. Wizyta u ginekologa w poniedzialek. Boję się, że może to jakiś guz, czy krwiak... doradzcie cos 😬🤔
 
reklama
Witajcie :) ostatni okres 10.09 po odatawieniu anty w czerwcu (zalecone ptzy stwierdzonym PCOS), był to mój drugi od tej pory okres. Ostatnio zauważyłam u siebie dużą ilość śluzu, przezroczysty ciągnący.. do tego od kilku dni co chwilę robie siku. Robiłam testy, wszystkie jednej firmy dorzucone do owulacyjnych z allegro, wszystkie negatywne. Testy owulacyjne skończyłam robić ok. 30 dnia cyklu, stwierdzilam że to mija się z celem. Nie było pozytywu, chyba 2 były dość blisko. Wizyta u ginekologa w poniedzialek. Boję się, że może to jakiś guz, czy krwiak... doradzcie cos 😬🤔
Radzę zrobić test z krwi betahcg jak ostatni okres był we wrześniu, może jesteś w ciąży.
 
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i jeszcze nie wiem gdzie i jak się tutaj poruszać :-). Otóż staram się z partnerem o dziecko,w tym cyklu postanowiłam zakupić sobie testy owulacyjne z allegro 25 sztuk. Wczoraj miałam ostatni dzień miesiączki,tzn brudziło mi jeszcze. Chciałam sprawdzić czy te testy będą działały bo naczytałam się,że przychodzą wadliwe. Ku mojemu zdziwieniu (postępowałam zgodnie z instrukcją) wyszła blada kreska,oczywiście wiem,że jest on negatywny ale zastanawia mnie pytanie czy mogę mieć owulację na dniach? Dodam też ,że mam mam cykle (28-31 dni) w dodatku pobolewał a raczej ciągnął w dół mnie prawy jajnik. Czy miała któraś z Was tak kiedyś ? Przy okazji pozdrawiam wszystkie użytkowniczki,staraczki jak i Mamusie
2020-10-28 09.05.00.jpg
 
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i jeszcze nie wiem gdzie i jak się tutaj poruszać :-). Otóż staram się z partnerem o dziecko,w tym cyklu postanowiłam zakupić sobie testy owulacyjne z allegro 25 sztuk. Wczoraj miałam ostatni dzień miesiączki,tzn brudziło mi jeszcze. Chciałam sprawdzić czy te testy będą działały bo naczytałam się,że przychodzą wadliwe. Ku mojemu zdziwieniu (postępowałam zgodnie z instrukcją) wyszła blada kreska,oczywiście wiem,że jest on negatywny ale zastanawia mnie pytanie czy mogę mieć owulację na dniach? Dodam też ,że mam mam cykle (28-31 dni) w dodatku pobolewał a raczej ciągnął w dół mnie prawy jajnik. Czy miała któraś z Was tak kiedyś ? Przy okazji pozdrawiam wszystkie użytkowniczki,staraczki jak i Mamusie Zobacz załącznik 1193444
Witaj. Ja mam cykle 26-27 dniowe także owulacja zazwyczaj przypada na 11-12 dc. Testy fajna sprawa ale przyda się jeszcze obserwacja śluzu, jak będzie dużo przezroczystego śluzu i będziesz czuć że masz " mokro" to wtedy wypada owulacja. Ciężko ją wyliczyć bo często się może przesunąć ale obserwacja śluzu dużo pomaga.
 
Witaj. Ja mam cykle 26-27 dniowe także owulacja zazwyczaj przypada na 11-12 dc. Testy fajna sprawa ale przyda się jeszcze obserwacja śluzu, jak będzie dużo przezroczystego śluzu i będziesz czuć że masz " mokro" to wtedy wypada owulacja. Ciężko ją wyliczyć bo często się może przesunąć ale obserwacja śluzu dużo pomaga.
własnie chodzi o to,że dzisiaj dalej ciągnie mnie jajnik ,mam mokro wiadomo zabarwiony brązem jeszcze śluz ale ciągnie się jak klej ;). Dzisiaj zrobię następny (codziennie) i będę wiedziała na 100% :) . dziękuję za odpowiedź :)
 
własnie chodzi o to,że dzisiaj dalej ciągnie mnie jajnik ,mam mokro wiadomo zabarwiony brązem jeszcze śluz ale ciągnie się jak klej ;). Dzisiaj zrobię następny (codziennie) i będę wiedziała na 100% :) . dziękuję za odpowiedź :)
Pamiętaj, że kreska musi być tak samo ciemna lub czasem nawet ciemniejsza od testowej :) wtedy owulacja przypada na 24 do 48h od pozytywnego testu 🥳
 
reklama
reklama
Witajcie :) ostatni okres 10.09 po odatawieniu anty w czerwcu (zalecone ptzy stwierdzonym PCOS), był to mój drugi od tej pory okres. Ostatnio zauważyłam u siebie dużą ilość śluzu, przezroczysty ciągnący.. do tego od kilku dni co chwilę robie siku. Robiłam testy, wszystkie jednej firmy dorzucone do owulacyjnych z allegro, wszystkie negatywne. Testy owulacyjne skończyłam robić ok. 30 dnia cyklu, stwierdzilam że to mija się z celem. Nie było pozytywu, chyba 2 były dość blisko. Wizyta u ginekologa w poniedzialek. Boję się, że może to jakiś guz, czy krwiak... doradzcie cos 😬🤔
Jeśli chodzi o owulacje to rób do skutku aż Ci nie wyjdzie, ja tabletki odstawiłam w lipcu i dopiero w tym cyklu posłuchałam dziewczyn z forum i robiłam testy od 8 dc dopłóki mi nie wyszły i wyszedł mi pozytywny owulacyjny dopiero w 31dc. Nie poddawaj się! ;)
 
Do góry