reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki2020...

Dołączył(a)
27 Październik 2020
Postów
13
Od owulacji tj.17.10 mam kłucia obustronne jajnikow (staramy się z mężem o dziecko w dni płodne odbywały się stosunki ) jest to naprzemienne kłucie od27.10 doszedł do tego taki ból jak na miesiączkę pojawił się kilka razy,ból piersi bardziej sutkow zazwyczaj wieczorami przez cały ten okres do teraz mam żółte upławy w jednym dniu zauważyłam brazowo-żolte 26-27.10 zrobiłam test ciążowy wynik negatywny miał ktoś coś podobnego ?Dodam że okres mam mieć za 2dni .Pomóżcie
 
reklama
Sylwia, mam nadzieję że się nie obrazisz jak się podepnę... Mam podobna historię - owulacja 18.10, miesiączkę miałam mieć 25.10, do dzisiaj nie ma ani śladu. Boli mnie lewy jajnik jak na miesiączkę, mam powiększone i tkliwe piersi, od tygodnia czuję się zmęczona i o 21 muszę się położyć . Jeden test zrobiłam 26.10 czyli dzień po spodziewanej miesiączce a drugi dzisiaj. Oba negatywne. Wizyta u ginekologa 19.11. Czy jest sens robić betę czy już raczej odpuścić
 
reklama
Sylwia, mam nadzieję że się nie obrazisz jak się podepnę... Mam podobna historię - owulacja 18.10, miesiączkę miałam mieć 25.10, do dzisiaj nie ma ani śladu. Boli mnie lewy jajnik jak na miesiączkę, mam powiększone i tkliwe piersi, od tygodnia czuję się zmęczona i o 21 muszę się położyć . Jeden test zrobiłam 26.10 czyli dzień po spodziewanej miesiączce a drugi dzisiaj. Oba negatywne. Wizyta u ginekologa 19.11. Czy jest sens robić betę czy już raczej odpuścić
moim zdaniem nie ma co się nakręcać też robiłam testy miałam pewne objawy i miesiączka przyszła normalnie raczej mogę na pewno stwierdzić że skoro testy wyszły negatywne to na pewno ciąży nie ma powodzonka za miesiąc 😏
 
Do góry